+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Detailní třídení
Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
12

Nalezené kategorie:

Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC - AGEMcz
59727
T1600G-52TS (TL-SG2452)
[X5002]
TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC
8 350
8 351
(1,50)
10 105
1
TP-LINK TL-SG108PE GBit PoE Smart switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, 55W 4port PoE , steel case - AGEMcz
61402
TL-SG108PE
[X5002]
TP-LINK TL-SG108PE GBit PoE Smart switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, 55W 4port PoE , steel case

8mi-portový gigabitový Easy Smart switch se 4mi PoE porty
TL-SG108PE

8 portů RJ45 o rychlosti 10/100/1000Mbit/s
Se 4mi porty PoE mohou být data i napájení přenášeny pouze pomocí jednoho kabelu
Poskytuje monitorování sítě, nastavení priorit přenosu dat a funkce VLAN
Kromě připojitelnosti plug-and-play také nabízí jednoduché nastavení sítě
Webové uživatelské rozhraní a nástroj Easy Smart Configuration zjednodušují konfiguraci

•8 portů o rychlosti 10/100/1000Mbit/s poskytuje bezprostřední přenos velkých souborů
•Je vybaven 4mi porty 802.3af PoE s až 15,4W na každý port
•Podporuje PoE o výkonu až 55W pro všechny PoE porty
•IEEE 802.3x řízení toku dat zajišťuje spolehlivý přenos dat
•15KB Jumbo frame zlepšuje výkon přenosu velkého množství dat
•Efektivní monitorování sítě pomocí Zrcadlení portů, Prevence smyček a Diagnostiky kabelu
•Port/802.1p/DSCP QoS dovoluje plynulý přenos dat citlivých na dobu odezvy
•Bohaté funkce VLAN zlepšují bezpečnost sítě pomocí segmentace provozu
•IGMP Snooping optimalizuje multicastové aplikace
•Webové uživatelské rozhraní a nástroj Easy Smart Configuration zjednodušují konfiguraci
1 682
1 683
(1,50)
2 036
1
TP-LINK T1600G-52PS (TL-SG2452P) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC - AGEMcz
60847
T1600G-52PS (TL-SG2452P)
[X5002]
TP-LINK T1600G-52PS (TL-SG2452P) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC

48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty
T1600G-52PS (TL-SG2452P)

Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech) vyhovující normě 48 802.3at/af s celkovým 384W napájením
Funkce L2+——statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků sítě
IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X a Radius Authentication vám poskytují silné bezpečnostní strategie
L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
Podpora IPv6 s duálním IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
WEB/CLI řízené módy, SNMP, RMON a Dual Image přinášení bohaté funkce řízení

T1600G-52PS poskytuje 48 10/100/1000Mbps RJ45 portů, které podporují PoE vyhovující 802.3at/af s celkovým PoE napájením až 384W, což je dostatečně silné a flexibilní pro uživatele, kteří chtějí rozmístit bezdrátové access pointy nebo IP bezpečnostních kamer. Switch je také opatřen 4 gigabitovými SFP sloty, které rozšiřují flexibilitu vaší sítě. Kromě toho vám to poskytuje vysoký výkon, silné L2 a L2+ funkce, jako je statické směrování, enterprise-level QoS a užitečné bezpečnostní strategie.

Statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků sítě. Funkce Storm Control chrání proti Broadcastovým, Multicastovým a neznámým Unicastovým bouřím. 802.1X a Radius Authentication dovolují prověřit síťového klienta přes externí Radius servery. Kvalita služeb (QoS, L2 až L4) poskytuje rozšířené schopnosti řízení přenosu pro bezproblémovější a rychlejší přesun vašich dat. Mimoto snadno použitelná webová rozhraní spolu s SNMP, RMON a Dual Image znamenají rychlejší nastavení a konfiguraci s méně prostoji. Se všemi těmito pokročilými funkcemi je JetStream Gigabit Smart PoE+ Switch T1600G-52PS ideální volbou pro projekty nebo obchodní sítě, které potřebují funkci PoE.

HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

Interfaces
48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF


Fan Quantity
3

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum (PoE on): 470.4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 46.5W (220V/50Hz)


PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 48 Ports
Power Supply: 384W


Dimensions ( W x D x H )
17.3 x 13 x 1.73 in. (440 x 330 x 44 mm)


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
104Gbps

Packet Forwarding Rate
77.4Mpps

MAC Address Table
16K

Jumbo Frame
9KB


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN


L2 and L2+ Features
Static Routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-MED
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control


VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN


Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

Security
Port Security
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
DHCP Snooping
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Mu
15 102
15 103
(1,50)
18 275
2
TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps/4xSFP pro Mini - AGEMcz
61225
T2600G-28TS(TL-SG3424)
[X5002]
TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps/4xSFP pro Mini

24-portový gigabitový L2 řízený switch JetStream se 4 SFP sloty
T2600G-28TS (TL-SG3424)

Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují plnou rychlost pro přenos dat
Funkce L2+ ——Statické směrování pomáhá v interní komunikaci k efektivnějšímu využívání síťových zdrojů
Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují hlasové a video aplikace
Podpora IPv6 s duální sadou protokolů IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
Řízené režimy Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy


L2 and L2+ Features
•Static routing
•L2PT*
•Link Aggregation Control Protocol (LACP)
•STP/RSTP/MSTP
•IGMP Snooping
•Loopback Detection



Quality of Service
•Support IEEE 802.1P
•8 priority queues
•DSCP QoS
•Rate limit feature



Security Strategies
•IP-MAC-Port Binding
•Access Control List (L2~L4 ACL)
•AAA*
•802.1x and RADIUS Authentication
•Support DoS defend
•Port Security
•SSL and SSH encryptions



IPv6 Support
•Dual IPv4/IPv6 Stack
•MLD Snooping
•PMTU Discovery
•IPv6 Neighbor Discovery
•IPv6 ACL*
•DHCPv6 Snooping*
•IPv6 Interface*



OAM*

·802.3ah Ethernet Link OAM

·Device Link Detect Protocol(DLDP)



Management
•Web-based GUI
•Command Line Interface
•Telnet
•SNMP v1/v2c/v3
•RMON (1,2,3,9 group)
•Dual Image
•DHCP Server*
•DHCP Relay*
•sFlow*
•LLDP, LLDP-MED



* Tyto funkce budou dostupné v poslední verzi firmwaru.


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Interfaces
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 1000Mbps SFP Slots
1 RJ45 Console Port
1 Micro-USB Console Port


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF


Fan Quantity
Fanless

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Dimensions (W X D X H)
17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)

Power Consumption
Maximum: 19.15W (220V/50Hz)


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
56Gbps

Packet Forwarding Rate
41.67Mpps

MAC Address Table
16k

Jumbo Frame
9216 Bytes


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN


L2 Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT*


VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP


Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based


Security
IP-MAC-Port Binding
AAA*
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

4 441
4 442
(1,50)
5 375
9
TP-LINK T1600G-28PS(TL-SG2424P) managed PoE switch 24port 24x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC - AGEMcz
61226
T1600G-28PS(TL-SG2424P)
[X5002]
TP-LINK T1600G-28PS(TL-SG2424P) managed PoE switch 24port 24x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC

24-portový gigabitový chytrý PoE+ switch JetStream se 4 SFP sloty
T1600G-28PS (TL-SG2424P)

Podporuje 24 portů vyhovujících standardu 802.3at/af PoE+ s celkovým výkonem 192W
L2+ funkce——Statické směrování pomáhá v interní komunikaci k dosažení efektivnějšího využití prostředků sítě
Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
Podpora IPv6 s duální sadou protokolů IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
Řízené režimy WEB/CLI, SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy

PoE Features
•Standard: 802.3at/af compliant with up to 30W per port
•PoE+ Ports: 24 Ports
•Power Supply: 192W
•PoE Schedule (Time-based Settings)

L2 and L2+ Features
•Static Routing
•Link Aggregation Control Protocol (LACP)
•4k VLANs
•STP/RSTP/MSTP
•IGMP Snooping
•LLDP / LLDP-MED

Security Strategies
•Access Control List (L2~L4 ACL)
•IP-MAC-Port Binding
•802.1x and Radius Authentication
•Port Security
•Strom Control
•SSL and SSH encryptions
•Dos Defend

Quality of Service
•8 priority queues
•802.1P/DSCP QoS
•Voice VLAN

Management
•Web-based GUI
•Command Line Interface (through Telnet)
•SNMP v1/v2c/v3
•RMON (1, 2, 3, 9 group)
•IPv6 Management
•Dual Image


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

Interfaces
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF


Fan Quantity
2

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum (PoE on): 264.8W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 28.2W (220V/50Hz)


PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 192W


Dimensions ( W x D x H )
17.3 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
56Gbps

Packet Forwarding Rate
41.7Mpps

MAC Address Table
16K

Jumbo Frame
9KB


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN


L2 and L2+ Features
Static Routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-MED
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control


VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN


Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

Security
Port Security
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
DHCP Snooping
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control


IPv6
Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6


IPv6 Applications
DHCPv6 Client
Ping6
Tracert
7 624
7 625
(1,50)
9 226
5
TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC - AGEMcz
61243
T1600G-28TS(TL-SG2424)
[X5002]
TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC
•Gigabit Ethernet připojení na všech portech poskytnou plnou rychlost přenosu dat
•Integrované bezpečnostní funkce, včetně 802.1Q VLAN, Port Security a storm control pomáhá chránit Vaši LAN síť.
•L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizace pro hlasové a video aplikace
•WEB / CLI managed režimy, SNMP, RMON přináší užitečné funkce pro správu


Tabulka parametrů:
------------------
KHARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimensions (W X D X H) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 48Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG(Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Support IEEE802.1Q with 512 VLAN groups and 4K VIDs
Security Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC
Package Contents TL-SG2424
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
3 196
3 197
(1,50)
3 868
5
TP-LINK T2600G-28MPS(TL-SG3424P) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps/4xSFP pro Mini, POE - AGEMcz
65484
T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
[X5002]
TP-LINK T2600G-28MPS(TL-SG3424P) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps/4xSFP pro Mini, POE

JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Switch with 4 SFP Slots
T2600G-28MPS (TL-SG3424P)

Podporuje 24 802.3at/af-kompatibilní POE+ porty s celkovým výkonem 384W
Funkce L2+ ——Static Routing pomáhá směrovat interní provoz pro efektivnější využití zdrojů sítě
IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X ověření a Radius vám poskytují silné strategie zabezpečení
L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizuje hlasové a video aplikace
IPv6 s podporou duálního IPv4/IPv6 zásobníku, MLD snooping, IPv6 detekce souseda
Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přináší bohaté metody řízení

HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Interface
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
1 Micro-USB Console Port

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Fan Quantity
2

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum (PoE on): 468.7W (110V/50Hz)

PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 384W

Dimensions ( W x D x H )
17.3*13*1.7 in.(440*330*44 mm)


PERFORMANCE



Switching Capacity
56Gbps

Packet Forwarding Rate
41.7Mpps

MAC Address Table
16k

Jumbo Frame
9216 Bytes


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN

L2 and L2+ Features
Static Routing
DHCP Relay
DHCP Server
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT

VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP

Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based


Security
IP-MAC-Port Binding
AAA
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control


IPv6
Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL
DHCPv6 Snooping
IPv6 Interface


IPv6 Applications
DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL
IPv6 Interface
IPv6 Routing
DHCPv6 Relay
DHCPv6 Snooping


Management
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
sFlow
PPPoE Circuit ID
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery



OTHERS



Certification
CE, FCC,
9 802
9 803
(1,50)
11 862
1
TP-LINK TL-SG1005P Stolní switch s 5 gigabitovými porty, 4 porty mají PoE - AGEMcz
66669
TL-SG1005P
[X5002]
TP-LINK TL-SG1005P Stolní switch s 5 gigabitovými porty, 4 porty mají PoE

TL-SG1005P

5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100/1000 Mb/s
Porty mají napájení PoE a přenášejí data i napájení přes jeden kabel
Spolupracuje s napájenými zařízeními, která splňují protokol IEEE 802.3af, a snadno tak pomůže rozšířit domácí i firemní sítě
Protokol 802.1p/DSCP QoS umožňuje hladký provoz pro aplikace citlivé na latenci
Není nutná žádná konfigurace ani instalace
Podporuje PoE power až 15.4W pro každý PoE port
Podporuje PoE power až 55W pro všechny


HARDWARE FEATURES



Interface
5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Fan Quantity
Fanless

Power Consumption
63.31W (max. with 56w PoE device connected)
4.26W (max. no PoE device connected)


External Power Supply
External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A)

PoE Ports (RJ45)
Standard: 802.3 af compliant
PoE Ports: Port1- Port4
Power Supply: 56W


Backbound Bandwidth
10Gbps

Mac Address Table
2K

Dimensions ( W x D x H )
3.9 x 3.9 x 1.0 in. (99.8 x 98 x 25 mm)


SOFTWARE FEATURES



Advanced Features
Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs
Priority Function
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
EEE802.3x Flow Control
802.1p/DSCP QoS
IGMP Snooping


Transfer Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SG1005P, Power Adapter, Installation Guide

Consumption
4.26 watts (max. no PD connected)
63.31 watts (max. with 56w PD connected)
1 181
1 182
(1,50)
1 430
1
TP-LINK TL-SG1016PE GBit Inteligentní switch se 16 gigabitovými porty PoE, 8 portů podporuje PoE+ - AGEMcz
66312
TL-SG1016PE
[X5002]
TP-LINK TL-SG1016PE GBit Inteligentní switch se 16 gigabitovými porty PoE, 8 portů podporuje PoE+
16 portů RJ45 s rychlostmi 10/100/1000 Mb/s
8 portů podporuje PoE+ pro přenos dat a napájení přes jeden kabel
Funguje se zařízeními, která splňují normu IEEE 802.3af/at a pomáhá při rozšiřování domácích a kancelářských sítí
Připojení ve stylu „plug-and-play“ a snadné nastavení sítě
Konfiguraci usnadňuje webové uživatelské rozhraní a utilita pro správu


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Interface
16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Fan Quantity
Fanless

Power Supply
100-240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum: 124.4W (220V/50Hz)

PoE Ports (RJ45)
Standard: 802.3 at compliant
PoE Ports: Port 1- Port 8
PoE Power Budget: 110W

Dimensions ( W x D x H )
11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)


PERFORMANCE



Switching Capacity
32Gbps

Packet Forwarding Rate
23.8Mbps

MAC Address Table
8K

Packet Buffer Memory
4.1Mbit

Jumbo Frame
9KB


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support Port-Based/802.1p/DSCP priority
Support 4 priority queues
Rate Limit
Storm Control

L2 Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
Link Aggregation
Port Mirroring
Cable Diagnostics
Loop Prevention

VLAN
Supports up to 128 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MTU/Port/Tag VLAN

Management
Web-based GUI
Easy Smart Configuration Utility

Transmission Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SG1016PE
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet


4 378
4 379
(1,50)
5 299
1
TP-LINK T1500G-10PS(TL-SG2210P) Gigabitový switch JetStream s 8 porty, Smart PoE a dvěma SFP sloty - AGEMcz
66532
T1500G-10PS(TL-SG2210P)
[X5002]
TP-LINK T1500G-10PS(TL-SG2210P) Gigabitový switch JetStream s 8 porty, Smart PoE a dvěma SFP sloty

Gigabitový switch JetStream s 8 porty, Smart PoE a dvěma SFP sloty
T1500G-10PS (TL-SG2210P)

Je vybaven osmi porty PoE s celkovou napájecí kapacitou 53 W a praktickými funkcemi pro řízení napájení
Gigabitové připojení sítě Ethernet na všech portech zajišťuje přenos dat plnou rychlostí
Vyspělé funkce pro zabezpečení: vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti DoS, kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping, autentizace 802.1X a Radius
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
Řízené režimy Web/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy
Dvojitý image firmwaru zvyšuje spolehlivost a dobu, po kterou bude vaše síť bez výpadků



HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Interface
8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 SFP slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)

Fan Quantity
Fanless

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz
External Power Adapter(Output: 48VDC/1.25A)

Power Consumption
Maximum (PoE on): 64.9W
Maximum (PoE off): 9.9W

PoE Ports (RJ45)
Standard: 802.3af compliant
PoE Ports: 8 Ports
Power Supply: 53W

Dimensions ( W x D x H )
209 * 126 * 26mm


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
20Gbps

Packet Forwarding Rate
14.9Mpps

MAC Address Table
8K

Jumbo Frame
9KB


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
802.1p CoS/DSCP priority
4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN

L2 Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED

VLAN
Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

Security
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend

Management
Web-based GUI
Command Line Interface(CLI) through telnet
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image


OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
T1500G-10PS
Power Adapter
Installation Guide
Resource CD
Rubber Feet

System Requirements
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
2 777
2 778
(1,50)
3 361
0
TP-LINK TL-SG1016D GBit switch, 16port 16x 10/100/1000 Mbs, 16port, desktop, snížená spotřeba ECO - AGEMcz
36242
TL-SG1016D
[X5002]
TP-LINK TL-SG1016D GBit switch, 16port 16x 10/100/1000 Mbs, 16port, desktop, snížená spotřeba ECO
Popis produktu:

Profesionální 16 portový Gigabitový switch, který je vhodný jak pro firemní propojení počítačů.

Stolní swich 16 x 10/100/1000 Mbit/ses se sníženou spotřebou.
Tento switch umí vypnout napájení portů, které nejsou využívány a umi přizpůsobit spotřebu energie délce připojeného kabelu.
Podporované protokoly: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
Rozměry: 294*180*44 mm

1 363
1 364
(1,50)
1 650
6
TP-LINK TL-SG1024 GBit switch 24port, 24x 10/100/1000Mbps, 24port , 19" rackmount steel case - AGEMcz
32780
TL-SG1024
[X5002]
TP-LINK TL-SG1024 GBit switch 24port, 24x 10/100/1000Mbps, 24port , 19" rackmount steel case
Popis produktu:

Profesionální switch, který je velmi vhodný jak pro firemní propojení počítačů tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19".

Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche.

Tabulka parametrů:
------------------
Konektory: 24x RJ45
Rychlost komunikace: 10/100/1000Mbps (max. 2000Mbps)
Typ kabelu cat. 5
Vyrovnávací paměť: 1,25Mb
Podporované specifikace IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX
Maximální délka kabelu 100 m
Režimy LED diod: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Management: ne
Firewall: ne
Reset: Ano - magnetický
Shoda: FCC, CE
Napájení: 100-240V~ 50-60Hz
Provozní teplota: 0 C~40 C
Rozměry: 440 x 180 x 44 mm

2 225
2 226
(1,50)
2 693
3
TP-LINK TL-SG1005D GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port - AGEMcz
32776
TL-SG1005D
[X5002]
TP-LINK TL-SG1005D GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port
Popis produktu:

TL-SG1005D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch je plastový, ve stolním provedení.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
Konektor 5x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Auto MDI/MDIX ano
Auto Negotiation ano
Flow Control ano
Počet MAC adres 1K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 28 x 165 x 108 mm

340
341
(1,50)
413
50+
TP-LINK TL-SG1008D GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port - AGEMcz
32777
TL-SG1008D
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008D GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port
Popis produktu:

TL-SG1008D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch má plastový case a malé stolní provedení.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
Konektor 8x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Auto MDI/MDIX ano
Auto Negotiation ano
Flow Control ano
Počet MAC adres 4K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 28 x 200 x 140 mm


505
506
(1,50)
612
20
TP-LINK TL-SG1008 GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps, 8port , 19" rackmount steel case - AGEMcz
32778
TL-SG1008
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008 GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps, 8port , 19" rackmount steel case
Popis produktu:

TL-SG1008 je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch může být použit buď ve stolním nebo rack-mount provedení.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
Konektor 8x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Auto MDI/MDIX ano
Auto Negotiation ano
Flow Control ano
Počet MAC adres 8k
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 44 x 250 x 158 mm


1 055
1 056
(1,50)
1 278
1
TP-LINK TL-SG1016 GBit switch, 16port 16x 10/100/1000Mbps, 16port ,  19" rackmount steel case - AGEMcz
32779
TL-SG1016
[X5002]
TP-LINK TL-SG1016 GBit switch, 16port 16x 10/100/1000Mbps, 16port , 19" rackmount steel case
Popis produktu:

Profesionální 16 portový Gigabitový switch, který je vhodný jak pro firemní propojení počítačů, tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19".

Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche.

Tabulka parametrů:
------------------
LAN port: 16x RJ45 10/100/1000 mbps MDI/MDI/X
Napájení: 230 V, 50 Hz
Protokoly: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
Provozní teplota: 0 až 40 °C
Rozměry: 440 x 180 x 44 mm
Shoda: FCC, CE
Spotřeba: max. 0,6 A
LED indikace: zapnutí, link/akt
Základní funkce: automatické učení MAC adres, IEEE802.3x flow control

1 623
1 624
(1,50)
1 965
6
TP-LINK TL-SG108E GBit managed switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case, Green power - AGEMcz
52494
TL-SG108E
[X5002]
TP-LINK TL-SG108E GBit managed switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case, Green power
• 8 10/100/1000 RJ45 portů
• Management zajišťuje monitorování sítě, prioritizaci provozu a VLAN funkce
• Inovativní energeticky úsporné technologie snižují výkon až o 80%
• Jednoduché nastavení v síti pomocí plug-and-play
• Centrální správa všech Easy Smart přepínačů s Easy Inteligent Configuration Utility


Tabulka parametrů:
hardwarové funkce


Standardy a protokoly
IEEE 802.3 , IEEE 802.3u , IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x , IEEE 802.1Q , IEEE 802.1p

rozhraní
8 10/100/1000 RJ45 porty
AUTO vyjednávání / AUTO MDI / MDIX

Network Media
10BASE - T : UTP kategorie 3 , 4 , 5 kabel ( maximálně 100 m )
EIA/TIA-568 100? STP ( maximálně 100 m )
100BASE - TX : UTP kategorie 5 , 5e ( maximálně 100 m )
EIA/TIA-568 100? STP ( maximálně 100 m )
1000BASE - T : UTP kategorie 5 , 5e , 6 nebo vyšší kabel ( maximálně 100 m )
EIA/TIA-568 100? STP ( maximálně 100 m )

Rozměry ( Š x V x H )
6,2 * 4,0 * 1,0 palce ( 158 * 101 * 25 mm)

Fan Množství
bez ventilátoru

napájení
100 - 240VAC , 50/60Hz


VÝKON

MAC Address Table
8K

Paměť Packet Buffer
2Mb

Packet Forwarding Rate
11.9Mpps

Jumbo Frame
16KB

softwarové funkce

Quality of Service
Podpora Port Based/802.1p základě prioritou
Podpora 4 prioritní fronty
rate Limit
Storm Control

L2 funkce
IGMP Snooping
link Aggregation
Port Mirroring
Diagnostika kabelů
Loop Prevence

VLAN
Podporuje až 32 VLAN současně ( z 4K VLAN ID )
MTU / Port / Tag VLAN

Způsob přenosu
Store- and-forward


OSTATNÍ

osvědčení
FCC , CE , RoHS

Obsah balení
TL - SG108E
Napájecí kabel
Instalační příručka
CD Resource
Gumové nohy

Požadavky na systém
Microsoft ® Windows ® XP , Windows Vista ™ Windows 7 nebo Windows 8 , MAC ® OS , NetWare ® , UNIX ® nebo Linux .

prostředí
Provozní teplota : 0 °C ~ 40 °C
Skladovací teplota : -40 °C ~ 70 °C
Provozní vlhkost : 10 % ~ 90 % nekondenzující
Skladovací vlhkost : 5 % ~ 90 % nekondenzující
757
758
(1,50)
917
1
TP-LINK T1500G-8T(TL-SG2008) 8portový Pure Gigabit smart switch - AGEMcz
53066
T1500G-8T(TL-SG2008)
[X5002]
TP-LINK T1500G-8T(TL-SG2008) 8portový Pure Gigabit smart switch
TP-LINK T1500G-8T(TL-SG2008) 8portový Pure Gigabit smart switch



TP-LINK Gigabit Smart Switch TL-SG2008 je vybavený 8x gigabitovými portami RJ45. Switch poskytuje vysoký výkon, podnikovej úrovne QoS, užitočné bezpečnostné stratégie a bohaté funkcie pre správu.

TP-LINK 8-port Gigabit Smart Switch TL-SG2008 je určený najmä pre malé a stredné obchodné siete, ktoré vyžadujú efektívnu správu siete. TL-SG2008 prichádza s komplexnou sadou funkcií, ako je napríklad Link Aggregation Group, 802.1Q VLAN, zoznamy riadenia prístupu (ACL), Quality of Service (QoS L2 až L4), Storm Control a IGMP Snooping. A čo viac, jeho užívateľsky prívetivé rozhranie znamená rýchlejšie nastavenie a konfiguráciu s menej prestojmi, čo je ideálne riešenie pre vašej obchodnej siete.



Parametre a špecifikácie:



Normy a protokoly

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,

IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s,

IEEE 802,1 w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p



Rozhranie

8x 10/100/1000 RJ45 porty

Network Media

10BASE-T: UTP kategórie 3, 4, 5 kábel (maximálne 100 m)

100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategórie 5, 5e alebo vyššej kábla



Výkon

Šírka pásma / zbernice: 16Gbps

MAC Address Table: 8k

Packet Forwarding Rate: 11.9Mpps

Jumbo Frame: 9216 Bytes



SW funkce:

Quality of Service: Podpora 802.1p CoS / DSCP priority

fronty Plánovanie: SP, WRR, SP + WRR

L2 funkcie: IGMP Snooping v1/v2/v3

802.3ad LACP (až 6 agregačných skupín, ktoré obsahujú 4 porty na skupinu)

Spanning Tree STP / RSTP / MSTP

BPDU filtrovanie / Guard

TC / Root Chráňte

slučku späť detekcie

802.3x Flow-Control

VLAN: Podporuje až 512 VLAN súčasne (z 4K VLAN ID)

Access Control List: Filtrovanie balenie L2 ~ L4 na základe zdrojovej a cieľovej

MAC adresy, IP adresy, TCP / UDP portov, 802.1p,

DSCP, protokolu a VLAN ID

čas Rozsah Based

Zabezpečenie SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1



Obsah balenia

Napájací adaptér

Príručka pre rýchlu inštaláciu

Resource CD

gumových nožičiek



Ostatné

Osvedčenie: CE, FCC, RoHS

Požiadavky na systém: Microsoft ® Windows ® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ alebo Windows 7, MAC ® OS, NetWare ®, UNIX ® alebo Linux.

Prostredie: Prevádzková teplota: 0 ? ~ 40 ? (32 ? ~ 104 ?)

Skladovacia teplota: -40 ? ~ 70 ? (-40 ? ~ 158 ?)

Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% nekondenzujúca

Skladovacia vlhkosť: 5% ~ 90% nekondenzujúca

Rozmery (š xhxv): 8,2 * 4,9 * 1,0 palca (209 * 126 * 26mm)

Napájanie: 100 ~ 240VAC, 50/60Hz
1 593
1 594
(1,50)
1 929
12
TP-LINK TL-SG1024DE GBit Easy Smart switch 24port , 24x 10/100/1000 Mbs, 24port desktop - AGEMcz
49747
TL-SG1024DE
[X5002]
TP-LINK TL-SG1024DE GBit Easy Smart switch 24port , 24x 10/100/1000 Mbs, 24port desktop
TL-SG1024DE 24-port Gigabit Smart Switch Easy je ideální upgrade z neřízeného přepínače, určený pro malé a střední podnikové sítě, které vyžadují jednoduchou správu sítě. Správci sítě mohou účinně kontrolovat provoz přes port mirroring, Loop prevence a diagnostiku funkcí.

Vlastnosti hardware
Standardy a protokoly
• IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p

Rozhraní
• 24 10/100/1000 RJ45 porty
• Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX

Network Media
• 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
• 100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
• 1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)

Rozměry (Š x V x H)
• 294 * 180 * 44 mm

Ventilátory
• bez ventilátorů

Napájení
• 100-240VAC, 50/60Hz

VÝKON
Přepínací kapacita
• 48 Gb

MAC Address Table
• 8K

Packet Buffer Memory
• 512KB

Packet Forwarding Rate
• 35.7Mpps

Jumbo Frame
• 10240Bytes

Softwarové funkce
Quality of Service
• Podpora Port Based Based/802.1p prioritou
• Podpora 4 prioritní fronty
• Rate Limit
• Storm Control

L2 funkce
• IGMP Snooping
• Link Aggregation
• Port Mirroring
• Kabel Diagnostika
• Loop prevence

VLAN
• Podpora až 32 VLAN současně (z 4K VLAN ID)
• MTU / Port / Tag VLAN

Způsob přenosu
• Store-and-Forward

OSTATNÍ
Osvědčení
• FCC, CE

Obsah balení
• TL-SG1024DE, napájecí kabel, instalační příručka, Resource CD, Rackmount Kit, gumových nožiček

Požadavky na systém
• Microsoft ® Windows ® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7 Windows 8, MAC ® OS, NetWare ®, UNIX ® nebo Linux.

Prostředí
• Provozní teplota: 0 až 40°C
• Skladovací teplota: -40 až 70°C
• Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
• Skladovací vlhkost: 5% ~ 90% nekondenzující
2 357
2 358
(1,50)
2 853
6
TP-LINK TL-SG1016DE GBit Easy Smart switch, 16port 16x 10/100/1000 Mbs, 16port, desktop - AGEMcz
49748
TL-SG1016DE
[X5002]
TP-LINK TL-SG1016DE GBit Easy Smart switch, 16port 16x 10/100/1000 Mbs, 16port, desktop
TL-SG1016DE 16-port Gigabit Smart Switch Easy je ideální upgrade z neřízeného přepínače, určený pro malé a střední podnikové sítě, které vyžadují jednoduchou správu. Správci sítě mohou účinně kontrolovat provoz přes port mirroring, Loop prevenci a diagnostiky funkcí.

Vlastnosti hardware
Standardy a protokoly
• IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p

Rozhraní
• 16 10/100/1000 RJ45 porty
• Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX

Network Media
• 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
• 100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
• 1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)

Rozměry (Š x V x H)
• 294 * 180 * 44 mm

Ventilátory
• bez ventilátorů

Napájení
• 100-240VAC, 50/60Hz

VÝKON
Přepínací kapacita
• 32Gbps

MAC Address Table
• 8K

Packet Buffer Memory
• 512KB

Packet Forwarding Rate
• 23.8Mpps

Jumbo Frame
• 10240Bytes

Softwarové funkce
Quality of Service
• Podpora Port Based Based/802.1p prioritou
• Podpora 4 prioritní fronty
• Rate Limit
• Storm Control

L2 funkce
• IGMP Snooping
• Link Aggregation
• Port Mirroring
• Kabel Diagnostika
• Loop prevence

VLAN
• Podpora až 32 VLAN současně (z 4K VLAN ID)
• MTU / Port / Tag VLAN

Způsob přenosu
• Store-and-Forward

OSTATNÍ
Osvědčení
• FCC, CE

Obsah balení
• TL-SG1016DE, napájecí kabel, instalační příručka, Resource CD, Rackmount Kit, gumových nožiček

Požadavky na systém
• Microsoft ® Windows ® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7 Windows 8, MAC ® OS, NetWare ®, UNIX ® nebo Linux.

Prostředí
• Provozní teplota: 0 až 40°C
• Skladovací teplota: -40 až 70°C
• Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
• Skladovací vlhkost: 5% ~ 90% nekondenzující
2 102
2 103
(1,50)
2 545
1
TP-LINK TL-SG1008PE - AGEMcz
50047
TL-SG1008PE
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008PE
•8 10/100/1000Mb/s porty RJ45
•Je vybaven 8 porty PoE + přenos dat a napájení po jednom kabelu
•Pracuje se zařízeními standardu IEEE kompatibilní 802.3af/at, rozšíření domácí a kancelářské sítě
•Eenergeticky účinné technologie snižují příkon až o 75%
•Plug and play design, není nutná žádná konfigurace


Rozhraní 8 RJ45 10/100/1000Mbps porty
Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX
Network Media 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m)
100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m),
1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
PoE porty (RJ45) Standard: 802.3at/af kompatibilní
PoE Porty: 8 portů
Napájení: 124W
Backbound pásma 16Gbps
Mac Address Table 8K
Fan Množství 1
Rozměry (Š x D x H) 11,6 * 7,1 * 1,7 palce (294 * 180 * 44 mm)
Napájení 100-240VAC, 50/60Hz
Softwarové funkce
Pokročilé funkce Kompatibilní s IEEE 802.3af/at RoHS PDS
Priorita funkce
MAC Address Auto-learning a auto-aging
IEEE802.3x Flow Control pro Full-Duplex Mode a protitlaku pro Half-Duplex Mode
Metoda přenosu Store-and-Forward
OSTATNÍ
Osvědčení FCC, CE, RoHS
Obsah balení TL-SG1008PE, napájecí kabel, instalační příručka
Spotřeba 9,5 w (max. počet připojených PD)
140,1 w (max. 124w s PD je připojen)
Prostředí Provozní teplota: 0 °C až 40 °C
Skladovací teplota: -40 °C až 70 °C
Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
Skladovací vlhkost: 5% ~ 90 % nekondenzující
2 951
2 952
(1,50)
3 572
11
TP-LINK TL-SG108 GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case - AGEMcz
48119
TL-SG108
[X5002]
TP-LINK TL-SG108 GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case
Popis produktu:

TL-SG108D je vysokorychlostní gigabitový switch značky TP-LINK v kovovém těle, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalaci kabelů a diagnostiku. Switch má kovový case a malé stolní provedení nyní nově s úsporným režimem GREEN Power.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x, CSMA/CD
Konektor 8 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty
Bezvětrákové provedení: ano
Počet MAC adres 1K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 25 x 158 x 101 mm
Certifikace: CE, FCC, RoHS
Součásti balení: 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Síťový Adapter, Uživatelský manual
Podpora OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Prostředí: Provozní teplota: 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C
Provozní vlhkost vzduchu: 10% až 90%
Skladovací vlkost vzduchu: 5% až 90%


589
590
(1,50)
714
50+
TP-LINK TL-SG105 GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port, steel case - AGEMcz
48118
TL-SG105
[X5002]
TP-LINK TL-SG105 GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port, steel case
Popis produktu:

TP-Link TL-SG105 je vysokorychlostní gigabitový switch nově v kovovém těle, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalaci kabelů a diagnostiku. Switch je kovový, ve stolním provedení nyní nově s úsporným režimem GREEN Power.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x, CSMA/CD
Konektor 5 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty
Bezvětrákové provedení: ano
Počet MAC adres 1K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 25 x 99.8 x 98 mm
Certifikace: CE, FCC, RoHS
Součásti balení: 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Síťový Adapter, Uživatelský manual
Podpora OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Prostředí: Provozní teplota: 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C
Provozní vlhkost vzduchu: 10% až 90%
Skladovací vlkost vzduchu: 5% až 90%



419
420
(1,50)
508
24
TP-LINK TL-SG1008P GBit PoE switch, 8x 10/100/1000Mbps/4x POE port - AGEMcz
48630
TL-SG1008P
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008P GBit PoE switch, 8x 10/100/1000Mbps/4x POE port
Základní vlatnosti:
8x 10/100/1000Mb/s RJ45
Se čtyřmi porty PoE, přenáší data a napájení na jednom kabelu
Protokol IEEE 802.3af PD, rozšiřuje domácí nebo kancelářské sítě
Nevyžaduje žádnou konfiguraci a instalaci

Vlastnosti hardware
Rozhraní 8 10/100/1000Mbps porty RJ45
AUTO Vyjednávání / AUTO MDI / MDIX
Network Media 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e kabel (maximum 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m)
1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
PoE porty (RJ45) Standardní: 802,3 af kompatibilní
PoE porty: Port1-Port4
Napájení: 53W
Backbound Bandwidth 16Gbps
Mac Address Table 8K
Externí napájecí zdroj Externí napájecí adaptér (Output: 48VDC / 1.25A)
Rozměry (š xhxv) 6.7 * 3.9 * 1.1 palce (171 * 98 * 27 mm)
Provedení : Bez ventilátoru

Softwarové funkce
Způsob přenosu Store-and-forward
Pokročilé funkce Kompatibilní s IEEE 802.3af PDS
funkce Prioritní
MAC adresa Auto-learning a auto-aging
IEEE802.3x Flow Control pro Full-Duplex módu a protitlaku pro half-duplex režimu
OSTATNÍ
Osvědčení FCC, CE
Obsah balení TL-SG1008P, napájecí adaptér, Uživatelská příručka
Spotřeba 5,8 w (max. no PD připojené)
58,8 w (max. s 53 w PD připojen)
Prostředí Provozní teplota: 0 - 40 °C
Skladovací teplota: -40 - 70 °C
Provozní vlhkost: 10% - 90% nekondenzující
Skladovací vlhkost: 5% - 90 % nekondenzující
1 496
1 497
(1,50)
1 811
22
12