+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
TP-LINK TL-SF1008D 8xTP 10/100Mbps 8port switch - AGEMcz
28510
TL-SF1008D
[X5002]
TP-LINK TL-SF1008D 8xTP 10/100Mbps 8port switch Top  produkt
Malý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half-duplex mode a automatické učení MAC adres. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

Hlavní vlastnosti:
- Desktop, plastové provedení
- Layer 2
- 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet
- 802.3x Flow control
- Autosensing 10/100 Mbps port
- 64 KB packet buffer memory
- MAC address table: 1k
- LED indikátory (Power + porty)

Porty:
- 8x 10Base-T/100Base port, konektor RJ-45, 10BASE-TX: 2-pair Category 3, 4 nebo 5 twisted-pair (UTP), 100BASE-TX ports: four-pair Category 5, 5e UTP

Propustnost:
- 1 Gbps switching fabric
- Frame Filtering and Forward Rate: 10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps
- Transmission method: Store and Forward

Napájení:
- Externí adapter 240V AC, 12 V DC, max odběr 0,35 A
238
239
(1,50)
289
23
TP-LINK TL-SF1005D 5xTP 10/100Mbps 5port switch - AGEMcz
27539
TL-SF1005D
[X5002]
TP-LINK TL-SF1005D 5xTP 10/100Mbps 5port switch Top  produkt
Popis produktu:
Malý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half-duplex mode a automatické učení MAC adres. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

Hlavní vlastnosti:
- Desktop, plastové provedení
- Layer 2
- 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet
- 802.3x Flow control
- Autosensing 10/100 Mbps port
- 64 KB packet buffer memory
- MAC address table: 1k
- LED indikátory (Power + porty)

Porty:
- 5x 10Base-T/100Base port, konektor RJ-45, 10BASE-TX: 2-pair Category 3, 4 nebo 5 twisted-pair (UTP), 100BASE-TX ports: four-pair Category 5, 5e UTP

Propustnost:
- 1 Gbps switching fabric
- Frame Filtering and Forward Rate: 10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps
- Transmission method: Store and Forward

Napájení:
- Externí adapter 240V AC, 12 V DC, max odběr 0,35 A
190
191
(1,50)
231
50+
TP-LINK TL-WR841N wifi 300Mbps Wireless LAN Router, 2x fixní antena - AGEMcz
32739
TL-WR841N
[X5002]
TP-LINK TL-WR841N wifi 300Mbps Wireless LAN Router, 2x fixní antena Top  produkt
Popis produktu:

Bezdrátový router TP-LINK TL-WR841N poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 300 Mbit/s. Podporuje standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Draft 2.0, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x. K propojení s ostatními prvky sítě slouží jeden 10/100 Mbit/s WAN port a čtveřice LAN portů. O výstupní výkon se stará dvojice externích antén s výkonem 3 dBi. Tento přístupový bod podporuje šifrování 64/128-WEP a WPA. Napájení je řešeno přiloženým DC adaptérem.

Tabulka parametrů:
------------------
Režimy zapojení: AP, Router
Podpora standardů: Ethernet síť standardu IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1x, bezdrátová síť IEEE 802.11n(Draft 2.0), IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Pracovní frekvence: 2.4 - 2.4835 GHz
Přenosová rychlost: až 300 Mbit/s (802.11n)
Modulace: DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM
Šifrování: 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Zabezpečení: zabudovaný firewall podporující IP address filtering, Domain Name filtering a MAC address filtering
NAT: ano
DHCP protokol (Server/Client): ano/ano
Síťové služby: TCP/IP, PPPoE, DHCP, ICMP, NAT, UPnP, Dynamic DNS,VPN pass-through, Virtual Server, Special Application a DMZ host
Router :statické routování
Způsoby konfigurace: Web Management
VF výkon: 20 dBm
Anténa: 2x externí 3dBi pevná dipólová anténa
Konektor: 1x WAN: Auto-sensing 10/100BaseTX Ethernet port, konektor RJ-45, 4x LAN: Auto-sensing 10/100BaseTX Ethernet port, konektor RJ-45
Indikace stavu: 8x LED dioda (PWR, SYS, WLAN, 1x WAN, 4x LAN)
Napájení síťový adaptér: AC 100-240 V (50-60 Hz) / DC 12 V, 1A
Podpora OS: Nezávislé na OS
Rozměry (V x Š x H): 28 x 200 x 140 mm


423
424
(1,50)
513
50+
TP-LINK UE300 externi USB 3.0 sitovka 10/100/1000 - AGEMcz
59067
UE300
[X5002]
TP-LINK UE300 externi USB 3.0 sitovka 10/100/1000
K čemu tento produktu slouží

USB 3.0 gigabitový ethernetový adaptér UE300 zajišťuje prostřednictvím portu USB 3.0 gigabitové síťové ethernetové připojení pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Zpětně kompatibilní se standardy USB 2.0/1.1, přenos souborů ultra vysokou rychlostí přes ethernetový port.

Vysokorychlostní přenos dat

Adaptér UE300, vybaven porty USB 3.0 a gigabitovým ethernetovým portem, nabízí vysokorychlostní přenos dat.

Připojení k gigabitové ethernetové síti

Adaptér UE300 zajišťuje gigabitové síťové ethernetové připojení pro vaše zařízení.

Kompaktní a přenosné provedení

Kompaktní provedení s navíjecím kabelem jej činí ideálním na cesty.

Ideální pro ULTRABOOKY, MACBOOKY a stolní počítače

Adaptér UE300 zajišťuje gigabitové síťové ethernetové připojení pro váš Ultrabook, MacBook nebo stolní počítač.

1 port USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0/1.1
1 ethernetový port RJ45 10/100/1000 MBit/s
Plug and Play
USB 3.0 je kompatibilní s USB 2.0 a 1.1
486
487
(1,50)
589
5
TP-LINK UE200 externi USB 2.0 sitovka 10/100 - AGEMcz
61955
UE200
[X5002]
TP-LINK UE200 externi USB 2.0 sitovka 10/100

Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 s rychlostí až 100Mbit/s
UE200

Rozšíření připojitelnosti
Kompaktní a přenosné provedení
Rychlé a stabilní datové připojení
Plug & Play s vyšší kompatibilitou





HARDWARE FEATURES



Dimensions ( W x D x H )
2.8 x 1.0 x 0.6 in. (71 x 26 x 16.2mm)

Output Interface
1 10/100Mbps RJ45 Ethernet Port

Input Interface
1 USB 2.0 Port

Chipset
RTL8152B

Supported Systems
Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X 10.5/10.6/10.7/10.8/10.9/10.10,
Linux based system



OTHERS



Package Contents
USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter, Quick Installation Guide
297
298
(1,50)
361
30.06.
TP-LINK UE330 externi USB 3.0 sitovka 10/100/1000 s 3 portovým USB 3.0 hubem - AGEMcz
62940
UE330
[X5002]
TP-LINK UE330 externi USB 3.0 sitovka 10/100/1000 s 3 portovým USB 3.0 hubem

USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter 2 in 1 USB Adapter
UE330

Adds 3 additional USB 3.0^ ports that support transfer speed up to 5Gbps, 10 times faster than USB 2.0
Adds Gigabit Ethernet network connectivity that supports transfer speed up to 1000Mbps
Compact and light
Plug and Play*
Enhanced Stability and compatibility


HARDWARE FEATURES



Dimensions ( W x D x H )
1.2 x 0.9 x 3.8 inch
(31 x 23 x 96 mm)

Output Interface
4 USB-A 3.0 Ports
1 Gigabit Ethernet Port

Input Interface
1 USB-A 3.0 Connector

Chipset
RTL8153

Supported Systems
Windows (XP/Vista/7/8/8.1/10), Mac OS X (10.5-10.11), Linux OS and Chrome OS


OTHERS



Package Contents
USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter UE330
User Guide
593
594
(1,50)
719
2
TP-LINK TL-SF1024M 24port 24xTP 10/100Mbps 24port switch desktop plast - AGEMcz
59516
TL-SF1024M
[X5002]
TP-LINK TL-SF1024M 24port 24xTP 10/100Mbps 24port switch desktop plast
•24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX
•Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 67 %
•Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat
•Plastový obal, stolní nebo nástěnné provedení
•Zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace

Hardwarové funkce



Rozhraní
24 10/100Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX

Tabulka adres Mac
8K

Externí napájení
100 -240VAC, 50/60Hz

Fan Quantity
Fanless

Rozměry (š*h*v)
8.7 x 5.0 x 1.8 in. ( 222 x 126 x 45 mm)

Spotřeba
Maximum: 3.68W (220V/50Hz)


Softwarové funkce



Metoda přenosu
Store and Forward

Pokročilé funkce
Green Technology, saving power up to 67%
802.3X Flow Control, Back Pressure
Auto-Uplink Every Port


Obsah balení
24-Port 10/100Mbps Desktop Switch TL-SF1024M
Power Adapter
Installation Guide


737
738
(1,50)
893
1
TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC - AGEMcz
59727
T1600G-52TS (TL-SG2452)
[X5002]
TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC
8 878
8 879
(1,50)
10 744
0
TP-LINK TL-SG5428 managed switch, 24x Gbit port, 4x SFP slot, 24port - AGEMcz
45319
TL-SG5428
[X5002]
TP-LINK TL-SG5428 managed switch, 24x Gbit port, 4x SFP slot, 24port Doprodej
TL-SG5428 vychází z nové řady JetStream. Jedná se o výkonný a spolehlivý switch s širokou podporou nejmodernějších standardů ať už jde o urychlení, sledování či ochranu sítě. Díky optickým vstupům se hodí i pro vytvoření rozsáhlejších optických sítí.

Výkonný plně Gigabitový switch s 24-mi porty a 4-mi sloty pro optický modul! Díky funkcím jako STP je vhodný pro rozsáhlé sítě se složitou strukturou. Switch nabízí celou řadu nástrojů pro ochranu a sledování sítě. Podporuje také automatické učení MAC adres a správu přes telnet.

Mezi hlavní přednosti switche patří:
Link agregace (LACP) - optimalizace přenosu firemních dat
IEEE 802.1s Spanning Tree - lepší komunikace mezi VLAN sítěmi
Multicast snooping - Ochrana před zahlcením pakety typu multicast
GVRP (Garp Registrace VLAN Protokol) - dynamické přidělování VLAN ID
Podporuje až 255 aktivních VLAN skupin a 4K VLAN ID
Určování priorit (802.11p)
Nastavení limitu pro přenesená data
Podporuje více metod ověření, např. 802.1x, RADIUS a TACACS + autentizace
Podporuje Telnet, Cisco CLI, v1/v2c/v3 SNMP a RMON.
Sledování provozu na síti přes port monitoring

Switch má ve výchozím nastavení zapnut DHCP klient. Adresu zjistíte příkazem show ip interface
7 695
7 696
(1,50)
9 312
1
TP-LINK TL-SG105E GBit managed switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port, steel case, Green power - AGEMcz
56420
TL-SG105E
[X5002]
TP-LINK TL-SG105E GBit managed switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port, steel case, Green power
•5 10/100/1000Mbps ports provide instant large file transfers
•Innovative energy-efficient technology reduces power consumption by up to 75%
•IEEE 802.3x flow control provides reliable data transfers
•16K Jumbo frame improves performance of large data transfers
•Effective network monitoring via Port Mirroring, Loop Prevention and Cable Diagnostics
•Port and tag-based QoS enable smooth latency-sensitive traffic
•Abundant VLAN features improve network security via traffic segmentation
•IGMP Snooping optimizes multicast applications
•Centrally manage all Easy Smart Switches with Easy Smart Configuration Utility


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Interface
5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

Dimensions (W X D X H)
3.9 * 3.9 *1.0 in. (100 * 98 *25 mm)

Fan Quantity
Fanless

Power Supply
100-240VAC, 50/60Hz


PERFORMANCE



MAC Address Table
8K

Packet Buffer Memory
2Mb

Packet Forwarding Rate
7.4Mpps

Jumbo Frame
16KB


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support Port Based/802.1p Based priority
Support 4 priority queues
Rate Limit
Storm Control

L2 Features
IGMP Snooping
Link Aggregation
Port Mirroring
Cable Diagnostics
Loop Prevention

VLAN
Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MTU/Port/Tag VLAN

Transmission Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SG105E
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rubber Feet

System Requirements
Microsoft® Windows® XP, Vista™ Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Environment
Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
604
605
(1,50)
732
1
TP-LINK TL-SG2210P managed switch 8port 8x 10/100/1000Mbps,2xSFP pro MiniGBIC, POE - AGEMcz
56417
TL-SG2210P
[X5002]
TP-LINK TL-SG2210P managed switch 8port 8x 10/100/1000Mbps,2xSFP pro MiniGBIC, POE
PoE Features • Standard: 802.3af compliant
• PoE Ports: 8 Ports
• Power Supply: 53W
Layer 2 Features •Static Link Aggregation/ Link Aggregation Control Protocol (LACP)
•Up to 512 VLANs simultaneously(out of 4K VLAN IDs)
•STP/RSTP/MSTP
•IGMP Snooping
• LLDP(LLDP-MED)
Quality of Service •4 priority queues
•Support IEEE 802.1P
•DSCP QoS
•Rate limit feature
Security Strategies •Access Control List (L2~L4 ACL)
•Port Security
•Storm Control
•SSL and SSH encryptions
Management •Web-based GUI
•Command Line Interface(Telnet)
•SNMP v1/v2c/v3
•RMON (1, 2, 3, 9 group)


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Interface
8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF

PoE Ports (RJ45)
Standard: 802.3af compliant
PoE Ports: 8 Ports
Power Supply: 53W

Dimensions (W X D X H)
8.2 x 4.9 x 1.0 in (209 x 126 x 26mm)

Fan Quantity
Fanless

Power Consumption
Maximum (PoE on): 63.4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 10.4W (220V/50Hz)

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
20Gbps

MAC Address Table
8k

Packet Buffer Memory
512KB

Packet Forwarding Rate
14.9Mpps

Jumbo Frame
9216 Bytes


SOFTWARE FEATURES



L2 Switching Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP(LLDP-MED)

Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN

VLAN
Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based

Security
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control

Management
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS


OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
TL-SG2210P
Power Adapter
Quick Installation Guide
Resource CD
Rubber Feet

System Requirements
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Environment
Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
2 775
2 776
(1,50)
3 359
1
TP-LINK TL-SL2452 managed Smart switch 48port 48 x 10/100 Mbit/sec + 2 x 10/100/1000, 48port + 2 x SFP - AGEMcz
53535
TL-SL2452
[X5002]
TP-LINK TL-SL2452 managed Smart switch 48port 48 x 10/100 Mbit/sec + 2 x 10/100/1000, 48port + 2 x SFP
Podrobnosti o produktu
Tento smart rackmount přepínač poskytuje 48x 10/100 Mbit port pro počítače na pracovišti a dva uplink porty s rychlostí 1000 Mbit/s pro páteřní komunikací. Dále obsahuje dvojici nezávislých SFP konektorů. Na přepínač lze připojit rovněž rozbočovače. Všechny porty rozpoznají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit, případně 1000 Mbit) připojených zařízení. Všechny porty podporují automatické nastavení (auto-negotiation) připojení portu jako MDI/MDIX. To odstraňuje nutnost používat překřížené kabely nebo uplink porty. Každý port lze jednoduše připojit k serveru, rozbočovači nebo přepínači pomocí běžného přímého kabelu s kroucenými páry.



Standardy a protokoly
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s,
IEEE 802,1 w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p

rozhraní
48 10/100 Mb porty RJ45
(Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)
2 10/100 / 1000Mbps RJ45 porty
(Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)
2 Gigabit SFP sloty

Network Media
10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
100BASE-TX / 1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e nebo vyšší kabelu
(maximálně 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF

Rozměry (Š x V x H)
17,3 * 7,1 * 1,7 palce (440 * 180 * 44 mm)

Fan Množství
bez ventilátoru

napájení
100 ~ 240 V, 50/60 Hz


VÝKON



Šířka pásma / Základní desky
17.6Gbps

MAC Address Table
8k

Packet Forwarding Rate
13.1Mpps

Jumbo Frame
10 kb


Software je vybaven



Quality of Service
Podpora 802.1p priorita CoS / DSCP
Podpora 4 prioritní fronty
Plánování fronty: SP, WRR, SP + WRR
Port / Flow-based Omezení rychlosti
Voice VLAN

L2 funkce
IGMP Snooping V1 / V2 / V3
802.3ad LACP (až 6 agregačních skupin,
obsahující 4 porty ve skupině)
Spanning Tree STP / RSTP / MSTP
BPDU Filtering / Guard
TC / Root Protect
Loop back detekce
802.3x Flow Control

VLAN
Podporuje až 512 VLAN současně (z 4K VLAN ID)

Access Control List
L2 ~ L4 balíček filtrování na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, TCP / UDP portech

Bezpečnost
SSH v1 / v2
SSL v2 / v3 / TLSv1
Port Security
Broadcast / Multicast / Unknown-unicast Storm Control

řízení
Web-based GUI a správa CLI
SNMP v1 / v2c / v3, kompatibilní s veřejnými MIB a
TP-LINK soukromých MIB
RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
Monitoring CPU
Port Mirroring
Možnost upgrade firmwaru: TFTP a Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG a veřejné MIB


OSTATNÍ



certifikace
CE, FCC, RoHS

Obsah balení
TL-SL2452;
Napájecí kabel;
Instalační příručka;
CD zdrojů;
Rackmount soupravy;
gumové nožky

Požadavky na systém
Microsoft ® Windows ® XP, Vista ™, Windows 7 nebo Windows 8, MAC® OS, NetWare, UNIX nebo Linux.

Životní prostředí
Provozní teplota: 0 °C ~ 40 °C
Skladovací teplota: -40 °C ~ 70 °C
Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
Skladovací vlhkost: 5% ~ 90% nekondenzující









4 810
4 811
(1,50)
5 821
1
TP-LINK TL-SG108E GBit managed switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case, Green power - AGEMcz
52494
TL-SG108E
[X5002]
TP-LINK TL-SG108E GBit managed switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case, Green power
• 8 10/100/1000 RJ45 portů
• Management zajišťuje monitorování sítě, prioritizaci provozu a VLAN funkce
• Inovativní energeticky úsporné technologie snižují výkon až o 80%
• Jednoduché nastavení v síti pomocí plug-and-play
• Centrální správa všech Easy Smart přepínačů s Easy Inteligent Configuration Utility


Tabulka parametrů:
hardwarové funkce


Standardy a protokoly
IEEE 802.3 , IEEE 802.3u , IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x , IEEE 802.1Q , IEEE 802.1p

rozhraní
8 10/100/1000 RJ45 porty
AUTO vyjednávání / AUTO MDI / MDIX

Network Media
10BASE - T : UTP kategorie 3 , 4 , 5 kabel ( maximálně 100 m )
EIA/TIA-568 100? STP ( maximálně 100 m )
100BASE - TX : UTP kategorie 5 , 5e ( maximálně 100 m )
EIA/TIA-568 100? STP ( maximálně 100 m )
1000BASE - T : UTP kategorie 5 , 5e , 6 nebo vyšší kabel ( maximálně 100 m )
EIA/TIA-568 100? STP ( maximálně 100 m )

Rozměry ( Š x V x H )
6,2 * 4,0 * 1,0 palce ( 158 * 101 * 25 mm)

Fan Množství
bez ventilátoru

napájení
100 - 240VAC , 50/60Hz


VÝKON

MAC Address Table
8K

Paměť Packet Buffer
2Mb

Packet Forwarding Rate
11.9Mpps

Jumbo Frame
16KB

softwarové funkce

Quality of Service
Podpora Port Based/802.1p základě prioritou
Podpora 4 prioritní fronty
rate Limit
Storm Control

L2 funkce
IGMP Snooping
link Aggregation
Port Mirroring
Diagnostika kabelů
Loop Prevence

VLAN
Podporuje až 32 VLAN současně ( z 4K VLAN ID )
MTU / Port / Tag VLAN

Způsob přenosu
Store- and-forward


OSTATNÍ

osvědčení
FCC , CE , RoHS

Obsah balení
TL - SG108E
Napájecí kabel
Instalační příručka
CD Resource
Gumové nohy

Požadavky na systém
Microsoft ® Windows ® XP , Windows Vista ™ Windows 7 nebo Windows 8 , MAC ® OS , NetWare ® , UNIX ® nebo Linux .

prostředí
Provozní teplota : 0 °C ~ 40 °C
Skladovací teplota : -40 °C ~ 70 °C
Provozní vlhkost : 10 % ~ 90 % nekondenzující
Skladovací vlhkost : 5 % ~ 90 % nekondenzující
826
827
(1,50)
1 001
2
TP-LINK TL-SG2008 8portový Pure Gigabit smart switch - AGEMcz
53066
TL-SG2008
[X5002]
TP-LINK TL-SG2008 8portový Pure Gigabit smart switch
TP-LINK TL-SG2008



TP-LINK Gigabit Smart Switch TL-SG2008 je vybavený 8x gigabitovými portami RJ45. Switch poskytuje vysoký výkon, podnikovej úrovne QoS, užitočné bezpečnostné stratégie a bohaté funkcie pre správu.

TP-LINK 8-port Gigabit Smart Switch TL-SG2008 je určený najmä pre malé a stredné obchodné siete, ktoré vyžadujú efektívnu správu siete. TL-SG2008 prichádza s komplexnou sadou funkcií, ako je napríklad Link Aggregation Group, 802.1Q VLAN, zoznamy riadenia prístupu (ACL), Quality of Service (QoS L2 až L4), Storm Control a IGMP Snooping. A čo viac, jeho užívateľsky prívetivé rozhranie znamená rýchlejšie nastavenie a konfiguráciu s menej prestojmi, čo je ideálne riešenie pre vašej obchodnej siete.



Parametre a špecifikácie:



Normy a protokoly

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,

IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s,

IEEE 802,1 w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p



Rozhranie

8x 10/100/1000 RJ45 porty

Network Media

10BASE-T: UTP kategórie 3, 4, 5 kábel (maximálne 100 m)

100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategórie 5, 5e alebo vyššej kábla



Výkon

Šírka pásma / zbernice: 16Gbps

MAC Address Table: 8k

Packet Forwarding Rate: 11.9Mpps

Jumbo Frame: 9216 Bytes



SW funkce:

Quality of Service: Podpora 802.1p CoS / DSCP priority

fronty Plánovanie: SP, WRR, SP + WRR

L2 funkcie: IGMP Snooping v1/v2/v3

802.3ad LACP (až 6 agregačných skupín, ktoré obsahujú 4 porty na skupinu)

Spanning Tree STP / RSTP / MSTP

BPDU filtrovanie / Guard

TC / Root Chráňte

slučku späť detekcie

802.3x Flow-Control

VLAN: Podporuje až 512 VLAN súčasne (z 4K VLAN ID)

Access Control List: Filtrovanie balenie L2 ~ L4 na základe zdrojovej a cieľovej

MAC adresy, IP adresy, TCP / UDP portov, 802.1p,

DSCP, protokolu a VLAN ID

čas Rozsah Based

Zabezpečenie SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1



Obsah balenia

Napájací adaptér

Príručka pre rýchlu inštaláciu

Resource CD

gumových nožičiek



Ostatné

Osvedčenie: CE, FCC, RoHS

Požiadavky na systém: Microsoft ® Windows ® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ alebo Windows 7, MAC ® OS, NetWare ®, UNIX ® alebo Linux.

Prostredie: Prevádzková teplota: 0 ? ~ 40 ? (32 ? ~ 104 ?)

Skladovacia teplota: -40 ? ~ 70 ? (-40 ? ~ 158 ?)

Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% nekondenzujúca

Skladovacia vlhkosť: 5% ~ 90% nekondenzujúca

Rozmery (š xhxv): 8,2 * 4,9 * 1,0 palca (209 * 126 * 26mm)

Napájanie: 100 ~ 240VAC, 50/60Hz
1 592
1 593
(1,50)
1 928
1
TP-LINK TL-SL2210 managed switch 8 x 10/100 Mbit/sec + 1x 1000 Mbps SFP + 1xGbit RJ45, 8port - AGEMcz
52025
TL-SL2210
[X5002]
TP-LINK TL-SL2210 managed switch 8 x 10/100 Mbit/sec + 1x 1000 Mbps SFP + 1xGbit RJ45, 8port
Layer 2 funkce

Link Aggregation Control Protocol (LACP)
Až 512 VLAN současně (z 4K VLAN ID)
STP / RSTP / MSTP
IGMP Snooping
Quality of Service

4 prioritní fronty
Podpora IEEE 802.1p
DSCP QoS
Míra omezení funkce
bezpečnostní strategie

Access Control List (L2 ~ L4 ACL)
Port Security
Storm Control
SSL a SSH šifrování
řízení

Web-based GUI
Command Line Interface (Telnet)
SNMP v1/v2c/v3
RMON (1,2,3,9 skupina)

Hardwarové funkce
Standardy a protokoly IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Rozhraní 8 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto-Negotiation /Auto MDI/MDIX)
1 10/100/1000Mbps RJ45 Port
1 Gigabit SFP Slot
Síťová media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Rozměry (š*h*v) 11.6 * 7.1 * 1.7 in. (294 * 180 * 44 mm)
Napájení 100~240VAC, 50/60Hz
VÝKON
Šířka pásma / Základní deska 5.6Gbps
Tabulka MAC adres 8k
Vyrovnávací paměť paketů 4.1Mb
Rychlost předávání paketů 4.2Mpps
Jumbo rámec 10KB
Softwarové funkce
Kvalita služeb Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
Funkce L2 IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Seznam řízení přístupu L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Zabezpečení SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
Správa Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
JINÉ
Certifikace CE, FCC, RoHS
Obsah balení TL-SL2210
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Systémové požadavky Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS or Linux-based operating system
Provozní prostředí Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -40°C +70°C
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
1 736
1 737
(1,50)
2 102
1
TP-LINK TL-SL2428 switch 24port 24 x 10/100 Mbit/sec + 4 x 10/100/1000 + 2x SFP, 24port - AGEMcz
52027
TL-SL2428
[X5002]
TP-LINK TL-SL2428 switch 24port 24 x 10/100 Mbit/sec + 4 x 10/100/1000 + 2x SFP, 24port
24 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 4 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 2 gigabitové SFP combo sloty
Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací.
Řízené režimy WEB, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy



Funkce 2. vrstvy
LAG, Static LAG
Až 512 různých VLAN (z toho 4K ID VLAN)
STP/RSTP/MSTP
IGMP Snooping
Technologie řízení síťového provozu QoS
4 prioritní fronty
Podpora priority IEEE 802.1P
DSCP QoS
Funkce omezení rychlosti
Strategie zabezpečení
Zabezpečení portů
Storm Control
Správa
Webové rozhraní GUI
SNMP v1/v2c/v3
RMON (skupina 1, 2, 3, 9)

Hardwarové funkce
Standardy a protokoly IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Rozhraní 24 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo Gigabit SFP Slots
Síťová media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Rozměry (š*h*v) 17.3*7.1*1.7 in.(440*180*44 mm)
Napájení 100~240VAC, 50/60Hz
VÝKON
Šířka pásma / Základní deska 12.8Gbps
Tabulka MAC adres 8k
Rychlost předávání paketů 9.5Mpps
Softwarové funkce
Kvalita služeb Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
Funkce L2 IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Seznam řízení přístupu L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Zabezpečení SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Správa Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
JINÉ
Certifikace CE, FCC, RoHS
Obsah balení TL-SL2428;
Power Cord;
Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kits;
Rubber Feet
Systémové požadavky Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Provozní prostředí Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -40°C~70°C
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
3 145
3 146
(1,50)
3 807
0
TP-LINK TL-SG1024DE GBit Easy Smart switch 24port , 24x 10/100/1000 Mbs, 24port desktop - AGEMcz
49747
TL-SG1024DE
[X5002]
TP-LINK TL-SG1024DE GBit Easy Smart switch 24port , 24x 10/100/1000 Mbs, 24port desktop
TL-SG1024DE 24-port Gigabit Smart Switch Easy je ideální upgrade z neřízeného přepínače, určený pro malé a střední podnikové sítě, které vyžadují jednoduchou správu sítě. Správci sítě mohou účinně kontrolovat provoz přes port mirroring, Loop prevence a diagnostiku funkcí.

Vlastnosti hardware
Standardy a protokoly
• IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p

Rozhraní
• 24 10/100/1000 RJ45 porty
• Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX

Network Media
• 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
• 100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
• 1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)

Rozměry (Š x V x H)
• 294 * 180 * 44 mm

Ventilátory
• bez ventilátorů

Napájení
• 100-240VAC, 50/60Hz

VÝKON
Přepínací kapacita
• 48 Gb

MAC Address Table
• 8K

Packet Buffer Memory
• 512KB

Packet Forwarding Rate
• 35.7Mpps

Jumbo Frame
• 10240Bytes

Softwarové funkce
Quality of Service
• Podpora Port Based Based/802.1p prioritou
• Podpora 4 prioritní fronty
• Rate Limit
• Storm Control

L2 funkce
• IGMP Snooping
• Link Aggregation
• Port Mirroring
• Kabel Diagnostika
• Loop prevence

VLAN
• Podpora až 32 VLAN současně (z 4K VLAN ID)
• MTU / Port / Tag VLAN

Způsob přenosu
• Store-and-Forward

OSTATNÍ
Osvědčení
• FCC, CE

Obsah balení
• TL-SG1024DE, napájecí kabel, instalační příručka, Resource CD, Rackmount Kit, gumových nožiček

Požadavky na systém
• Microsoft ® Windows ® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7 Windows 8, MAC ® OS, NetWare ®, UNIX ® nebo Linux.

Prostředí
• Provozní teplota: 0 až 40°C
• Skladovací teplota: -40 až 70°C
• Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
• Skladovací vlhkost: 5% ~ 90% nekondenzující
3 071
3 072
(1,50)
3 717
4
TP-LINK TL-SG1016DE GBit Easy Smart switch, 16port 16x 10/100/1000 Mbs, 16port, desktop - AGEMcz
49748
TL-SG1016DE
[X5002]
TP-LINK TL-SG1016DE GBit Easy Smart switch, 16port 16x 10/100/1000 Mbs, 16port, desktop
TL-SG1016DE 16-port Gigabit Smart Switch Easy je ideální upgrade z neřízeného přepínače, určený pro malé a střední podnikové sítě, které vyžadují jednoduchou správu. Správci sítě mohou účinně kontrolovat provoz přes port mirroring, Loop prevenci a diagnostiky funkcí.

Vlastnosti hardware
Standardy a protokoly
• IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p

Rozhraní
• 16 10/100/1000 RJ45 porty
• Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX

Network Media
• 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
• 100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
• 1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)

Rozměry (Š x V x H)
• 294 * 180 * 44 mm

Ventilátory
• bez ventilátorů

Napájení
• 100-240VAC, 50/60Hz

VÝKON
Přepínací kapacita
• 32Gbps

MAC Address Table
• 8K

Packet Buffer Memory
• 512KB

Packet Forwarding Rate
• 23.8Mpps

Jumbo Frame
• 10240Bytes

Softwarové funkce
Quality of Service
• Podpora Port Based Based/802.1p prioritou
• Podpora 4 prioritní fronty
• Rate Limit
• Storm Control

L2 funkce
• IGMP Snooping
• Link Aggregation
• Port Mirroring
• Kabel Diagnostika
• Loop prevence

VLAN
• Podpora až 32 VLAN současně (z 4K VLAN ID)
• MTU / Port / Tag VLAN

Způsob přenosu
• Store-and-Forward

OSTATNÍ
Osvědčení
• FCC, CE

Obsah balení
• TL-SG1016DE, napájecí kabel, instalační příručka, Resource CD, Rackmount Kit, gumových nožiček

Požadavky na systém
• Microsoft ® Windows ® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7 Windows 8, MAC ® OS, NetWare ®, UNIX ® nebo Linux.

Prostředí
• Provozní teplota: 0 až 40°C
• Skladovací teplota: -40 až 70°C
• Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
• Skladovací vlhkost: 5% ~ 90% nekondenzující
2 391
2 392
(1,50)
2 894
1
TP-LINK TL-SG1008PE - AGEMcz
50047
TL-SG1008PE
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008PE
•8 10/100/1000Mb/s porty RJ45
•Je vybaven 8 porty PoE + přenos dat a napájení po jednom kabelu
•Pracuje se zařízeními standardu IEEE kompatibilní 802.3af/at, rozšíření domácí a kancelářské sítě
•Eenergeticky účinné technologie snižují příkon až o 75%
•Plug and play design, není nutná žádná konfigurace


Rozhraní 8 RJ45 10/100/1000Mbps porty
Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX
Network Media 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m)
100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m),
1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
PoE porty (RJ45) Standard: 802.3at/af kompatibilní
PoE Porty: 8 portů
Napájení: 124W
Backbound pásma 16Gbps
Mac Address Table 8K
Fan Množství 1
Rozměry (Š x D x H) 11,6 * 7,1 * 1,7 palce (294 * 180 * 44 mm)
Napájení 100-240VAC, 50/60Hz
Softwarové funkce
Pokročilé funkce Kompatibilní s IEEE 802.3af/at RoHS PDS
Priorita funkce
MAC Address Auto-learning a auto-aging
IEEE802.3x Flow Control pro Full-Duplex Mode a protitlaku pro Half-Duplex Mode
Metoda přenosu Store-and-Forward
OSTATNÍ
Osvědčení FCC, CE, RoHS
Obsah balení TL-SG1008PE, napájecí kabel, instalační příručka
Spotřeba 9,5 w (max. počet připojených PD)
140,1 w (max. 124w s PD je připojen)
Prostředí Provozní teplota: 0 °C až 40 °C
Skladovací teplota: -40 °C až 70 °C
Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
Skladovací vlhkost: 5% ~ 90 % nekondenzující
3 700
3 701
(1,50)
4 478
30.06.
TP-LINK TL-SG1008P GBit PoE switch, 8x 10/100/1000Mbps/4x POE port - AGEMcz
48630
TL-SG1008P
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008P GBit PoE switch, 8x 10/100/1000Mbps/4x POE port
Základní vlatnosti:
8x 10/100/1000Mb/s RJ45
Se čtyřmi porty PoE, přenáší data a napájení na jednom kabelu
Protokol IEEE 802.3af PD, rozšiřuje domácí nebo kancelářské sítě
Nevyžaduje žádnou konfiguraci a instalaci

Vlastnosti hardware
Rozhraní 8 10/100/1000Mbps porty RJ45
AUTO Vyjednávání / AUTO MDI / MDIX
Network Media 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e kabel (maximum 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (max. 100m)
1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
PoE porty (RJ45) Standardní: 802,3 af kompatibilní
PoE porty: Port1-Port4
Napájení: 53W
Backbound Bandwidth 16Gbps
Mac Address Table 8K
Externí napájecí zdroj Externí napájecí adaptér (Output: 48VDC / 1.25A)
Rozměry (š xhxv) 6.7 * 3.9 * 1.1 palce (171 * 98 * 27 mm)
Provedení : Bez ventilátoru

Softwarové funkce
Způsob přenosu Store-and-forward
Pokročilé funkce Kompatibilní s IEEE 802.3af PDS
funkce Prioritní
MAC adresa Auto-learning a auto-aging
IEEE802.3x Flow Control pro Full-Duplex módu a protitlaku pro half-duplex režimu
OSTATNÍ
Osvědčení FCC, CE
Obsah balení TL-SG1008P, napájecí adaptér, Uživatelská příručka
Spotřeba 5,8 w (max. no PD připojené)
58,8 w (max. s 53 w PD připojen)
Prostředí Provozní teplota: 0 - 40 °C
Skladovací teplota: -40 - 70 °C
Provozní vlhkost: 10% - 90% nekondenzující
Skladovací vlhkost: 5% - 90 % nekondenzující
1 666
1 667
(1,50)
2 017
15
TP-LINK TL-SG5412F managed L2 switch, 12x Gbit port, 4x Combo 1000BASE-T slot, L2 přepínač - AGEMcz
49371
TL-SG5412F
[X5002]
TP-LINK TL-SG5412F managed L2 switch, 12x Gbit port, 4x Combo 1000BASE-T slot, L2 přepínač
Výkonný přepínač TP-LINK TL-SG5412F je navržen jako výkonný síťový nástroj pro pracovní skupiny, kanceláře a menší podniky. Poskytuje kompletní sadu funkcí Layer 2 pro správu. Nabídne maximální propustnost pro nejnáročnější aplikace a přenos velkých objemů dat. Čtyři Combo 1000BASE-T porty nabízí navíc velkou flexibilitu připojení.

TP-LINK TL-SG5412F L2 managed switch má robustní zabezpečení a profesionální funkce pro správu. Advanced Access Control List (ACL, L2 až L4) a silná ochranná poskytuje bezpečnost a ochranu proti broadcast storm, ARP a Denial-of-Service (DoS) útokům, atd. Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje rozšířené možnosti řízení provozu video a hlasové aplikace, jako např. VoIP.

Ke správě lze využít snadno použitelné webové rozhraní, spolu s CLI, SNMP a RMON, což znamená rychlejší instalaci a konfiguraci s menším prostojům. Pro pracovní skupiny a oddělení, které vyžadují cenově zajímavý Layer 2 přepínač a Gigabit rychlosti je TP-LINK TL-SG5412F L2 plně řízený switch zajímavou volbou.

Přepínač TP-LINK TL-SG5412F nabízí 12 portů Gigabit Ethernet a čtyři porty Combo 1000BASE-T.

ACL, 802.1X Authentication, Port Security, IP Filtering, Storm control, DHCP Snooping, IP Source Guard and DoS Defend provide you robust security strategy
• L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
• SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet Log-in bring abundant management policies
• ACL, 802.1X Authentication, Port Security, IP Filtering, Storm control, DHCP Snooping, IP Source Guard and DoS Defend provide you robust security strategy
• L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
• SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet Log-in bring abundant management policies

FEATURES
• LLDP serves to reduce the complexities of the network
• Link aggregation (LACP) increases aggregated bandwidth, optimizing the transport of business critical data
• IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree, provides high link availability in multiple VLAN environments.
• Support IEEE 802.1d/w/s Spanning Tree (STP/RSTP/MSTP)
• IGMP snooping allows the forwarding of multicast packets such as streaming audio and video, without increasing network broadcast congestion.
• Non-blocking Layer 2 Switching Capacity
• GVRP (GARP VLAN Registration Protocol) allows automatic learning and dynamic assignment of VLANs
• Supports 4K active VLAN groups and 4K VLAN IDs
• Q-in-Q increases the network scalability by providing a hierarchical structure
• Supports 802.1P, Class of Service (CoS) with 4 priority queues per port
• Rate limiting confines the traffic flow accurately according to the preset value
• Supports multiple industry standard user authentication methods such as 802.1x, RADIUS Authentication, Supports 400 IP-MAC-Port-VID Binding entries
• IP Source Guard prevents IP spoofing attacks such as DoS
• Port Security enhances the security of all ports
• L2/L3/L4 Access Control Lists restrict untrusted access to the protected resource
• Virtual stackable provides high scalability and easy Single-IP-Management
• Supports Telnet, Cisco like CLI, SNMP v1/v2/v3, RMON and web access
• Supports SSL and SSH encryptions
• Port Mirroring enables monitoring selected ingress/egress traffic
6 659
6 660
(1,50)
8 059
1
TP-LINK TL-SG108 GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case - AGEMcz
48119
TL-SG108
[X5002]
TP-LINK TL-SG108 GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case
Popis produktu:

TL-SG108D je vysokorychlostní gigabitový switch značky TP-LINK v kovovém těle, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalaci kabelů a diagnostiku. Switch má kovový case a malé stolní provedení nyní nově s úsporným režimem GREEN Power.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x, CSMA/CD
Konektor 8 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty
Bezvětrákové provedení: ano
Počet MAC adres 1K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 25 x 158 x 101 mm
Certifikace: CE, FCC, RoHS
Součásti balení: 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Síťový Adapter, Uživatelský manual
Podpora OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Prostředí: Provozní teplota: 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C
Provozní vlhkost vzduchu: 10% až 90%
Skladovací vlkost vzduchu: 5% až 90%


663
664
(1,50)
803
30.06.
TP-LINK TL-SG105 GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port, steel case - AGEMcz
48118
TL-SG105
[X5002]
TP-LINK TL-SG105 GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port, steel case
Popis produktu:

TP-Link TL-SG105 je vysokorychlostní gigabitový switch nově v kovovém těle, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalaci kabelů a diagnostiku. Switch je kovový, ve stolním provedení nyní nově s úsporným režimem GREEN Power.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x, CSMA/CD
Konektor 5 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty
Bezvětrákové provedení: ano
Počet MAC adres 1K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 25 x 99.8 x 98 mm
Certifikace: CE, FCC, RoHS
Součásti balení: 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Síťový Adapter, Uživatelský manual
Podpora OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Prostředí: Provozní teplota: 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C
Provozní vlhkost vzduchu: 10% až 90%
Skladovací vlkost vzduchu: 5% až 90%



497
498
(1,50)
603
38
TP-LINK TL-SG3424P managed switch POE+ 24port 24x 10/100/1000Mbps/4xSFP pro Mini - AGEMcz
45520
TL-SG3424P
[X5002]
TP-LINK TL-SG3424P managed switch POE+ 24port 24x 10/100/1000Mbps/4xSFP pro Mini
Popis produktu:

TL-SG3424P je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 Mbps a podporou POE , takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno čtyřmy porty SFP Combo a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty.

Tabulka parametrů:
------------------
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE Ports (RJ45): Standard: 802.3at/af compliant
PoE Ports: 24 Ports
Power Supply: 320W
External Power Supply: 100~240VAC, 50/60Hz
Dimensions (W X D X H): 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane: 48Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate_ 35.7Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features: IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection: 802.3x Flow Control
VLAN: Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control List: L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security: IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management: Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

OTHERS
Certification: CE, FCC
Package Contents: Switch, Power Cord, Quick Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet
System Requirements: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MA
9 988
9 989
(1,50)
12 087
1