HP_Intel
Chytré, bezpečné, produktivní a připravené na hybridní práci!

Představujeme řadu notebooků HP ProBook 400 G9 s procesorem Intel® CoreTM i7 12. generace

PB450

HP ProBook 450 G9

PN: 6S6J8EA

Intel

Procesor
Intel® CoreTM i7-1255U

Windows 11 Pro s instalovaným Windows 10 Pro

Paměť
8 GB DDR4

Pevný disk
512 GB M.2 SSD

Grafická karta
Intel® Iris Xe

Displej
39,6 cm (15,6") IPS Full HD AntiGlare (1920 x 1080)

Záruka
3 roky (následující pracovní den na místě)

• USB-C, USB 3.2, HDMI, WiFi 6E, Bluetooth, HDMI, touchpad, HD webkamera, čtečka otisků prstů, podsvícená klávesnice

Všestranně nadaný

Elegantní notebook, který poskytne spolehlivost, jakou od HP zařízení očekáváte. Ať už hledáte výkon, konektivitu nebo bezpečnost, řada HP ProBook bude pravým společníkem nejen v kanceláři. Díky nízké hmotnosti se snadno přenáší a jeho velký touchpad si zamilujete.

Má co nabídnout

Plynulý chod systému zajistí výkonný procesor Intel® CoreTM i7-1255U. Procesor obsahuje kombinaci výkonných a úsporných jader a podle úlohy je tak dokáže efektivněji využívat konkrétní druh s cílem snížit spotřebu. Svižný SSD disk o kapacitě 512 GB zajistí dostatek kapacity pro všechny aplikace. Paměť 8 GB dovolí pracovat v několika programech současně, bez zpomalení. HP ProBook se vyznačuje také vysokým počtem konektorů, což je při různorodé školní práci nepopiratelnou výhodou.

Chraňte svou práci špičkovými bezpečnostními funkcemi.

HP SURE VIEWTM

Chraňte svou obrazovku s citlivými informacemi před zvědavými pohledy pomocí integrovaného displeje ochrany soukromí, který se aktivuje stisknutím tlačítka.

HP SURE STARTTM

Firmwarové útoky mohou váš počítač úplně zničit. Zůstaňte chráněni prvním samoléčivým BIOSEM na světě. HP sure start automaticky obnoví BIOS z útoků nebo poškození.

HP SURE SENSETM

HP Sure Sense využívá proprietární algoritmy hlubokého učení a pokročilé neurální sítě a technologie k instinktivnímu rozpoznání malwaru a ochraně před dosud neviděnými útoky.

HP SURE CLICKTM

HP Sure Click chrání počítače před weby a přílohami souborů Microsoft® Office a  PDF jen pro čtení tím, že zachytí malware v izolovaném virtuálním počítači.

HP SURE RUNTM

Aby útočníci mohli získat kontrolu nad vaším počítačem, musí nejprve překonat jeho obranné mechanismy. Udržujte kriticky důležité zabezpečení v  provozu a  zamezte nežádoucím změnám nastavení zabezpečení díky řešení HP Sure Run.

HP SURE RECOVERTM

Nástroj HP Sure Recover zajišťuje rychlé, zabezpečené a  automatické obnovení operačního systému pomocí síťového připojení. Umožňuje tak minimalizovat prostoje a  rychle dosáhnout optimálního chodu firmy.

Zajímá vás tento nebo jiný produkt z našeho portfolia?

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš e-shop.

prodej@agem.cz
+420 281 028 666

Najdete nás v Praze a v Brně. Přesné adresy včetně kontaktů naleznete ZDE.

IČ: 27370208
DIČ: CZ27370208