+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Detailní třídení

Vstup do provozoven povolen pouze s respirátorem FFP2 a po dezinfekci rukou.
Děkujeme za pochopení.



Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
TP-LINK ArcherT2U Plus Bezdrátový USB adaptér, 433+150Mbps, zvýšený zisk - AGEMcz
69255
Archer T2U Plus
[X5002]
TP-LINK ArcherT2U Plus Bezdrátový USB adaptér, 433+150Mbps, zvýšený zisk Top  produkt

Bezdrátový dvoupásmový USB adaptér s vysokým ziskem
Archer T2U Plus

Vysokorychlostní Wi-Fi: Podpora 256QAM zvyšuje datový tok v pásmu 2,4 GHz ze 150 Mb/s na 200 Mb/s, 200 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 433 Mb/s v pásmu 5 GHz zajistí, že si plně vychutnáte rychlou Wi-Fi ve standardu AC.
Bezdrátové duální pásmo: Pásma 2,4 GHz a 5 GHz poskytují flexibilní připojení vašich zařízení k nejnovějšímu dvoupásmovému WiFi routeru pro vyšší rychlost a rozšířený rozsah.
Vysoce zisková anténa: Anténa s vysokým ziskem až 5dBi výrazně zvyšuje sílu příjmu a přenos signálu USB adaptéru
Podporuje nejnovější operační systémy: Plně kompatibilní s Windows 10 /8.1 /8/7/XP, Mac OS X


HARDWARE FEATURES



Interface
USB 2.0

LED
Status

Dimensions ( W x D x H )
57.8 × 18 × 173.4 mm

Antenna
5dBi


WIRELESS FEATURES



Wireless Standards
IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz

Wireless Speeds
600 Mbps (200 Mbps on 2.4 GHz, 433 Mbps on 5 GHz)

Frequency
2.4 GHz, 5 GHz

Wireless Modes
Ad-Hoc / Infrastructure Mode

Wireless Security
WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK

Modulation Technology
DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM


OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter Archer T2U Plus
Quick Installation Guide
Resource CD


System Requirements
Windows10/8.1/8/7/XP, Mac OS X 10.9-10.14
427
428
(1,50)
518
info na tel.
TP-LINK UE330 externi USB 3.0 sitovka 10/100/1000 s 3 portovým USB 3.0 hubem - AGEMcz
62940
UE330
[X5002]
TP-LINK UE330 externi USB 3.0 sitovka 10/100/1000 s 3 portovým USB 3.0 hubem

USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter 2 in 1 USB Adapter
UE330

Adds 3 additional USB 3.0^ ports that support transfer speed up to 5Gbps, 10 times faster than USB 2.0
Adds Gigabit Ethernet network connectivity that supports transfer speed up to 1000Mbps
Compact and light
Plug and Play*
Enhanced Stability and compatibility


HARDWARE FEATURES



Dimensions ( W x D x H )
1.2 x 0.9 x 3.8 inch
(31 x 23 x 96 mm)

Output Interface
4 USB-A 3.0 Ports
1 Gigabit Ethernet Port

Input Interface
1 USB-A 3.0 Connector

Chipset
RTL8153

Supported Systems
Windows (XP/Vista/7/8/8.1/10), Mac OS X (10.5-10.11), Linux OS and Chrome OS


OTHERS



Package Contents
USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter UE330
User Guide
538
539
(1,50)
652
0
TP-LINK UE200 externi USB 2.0 sitovka 10/100 - AGEMcz
61955
UE200
[X5002]
TP-LINK UE200 externi USB 2.0 sitovka 10/100

Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 s rychlostí až 100Mbit/s
UE200

Rozšíření připojitelnosti
Kompaktní a přenosné provedení
Rychlé a stabilní datové připojení
Plug & Play s vyšší kompatibilitou





HARDWARE FEATURES



Dimensions ( W x D x H )
2.8 x 1.0 x 0.6 in. (71 x 26 x 16.2mm)

Output Interface
1 10/100Mbps RJ45 Ethernet Port

Input Interface
1 USB 2.0 Port

Chipset
RTL8152B

Supported Systems
Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X 10.5/10.6/10.7/10.8/10.9/10.10,
Linux based system



OTHERS



Package Contents
USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter, Quick Installation Guide
208
209
(1,50)
253
16
TP-LINK UE300 externi USB 3.0 sitovka 10/100/1000 - AGEMcz
59067
UE300
[X5002]
TP-LINK UE300 externi USB 3.0 sitovka 10/100/1000
K čemu tento produktu slouží

USB 3.0 gigabitový ethernetový adaptér UE300 zajišťuje prostřednictvím portu USB 3.0 gigabitové síťové ethernetové připojení pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Zpětně kompatibilní se standardy USB 2.0/1.1, přenos souborů ultra vysokou rychlostí přes ethernetový port.

Vysokorychlostní přenos dat

Adaptér UE300, vybaven porty USB 3.0 a gigabitovým ethernetovým portem, nabízí vysokorychlostní přenos dat.

Připojení k gigabitové ethernetové síti

Adaptér UE300 zajišťuje gigabitové síťové ethernetové připojení pro vaše zařízení.

Kompaktní a přenosné provedení

Kompaktní provedení s navíjecím kabelem jej činí ideálním na cesty.

Ideální pro ULTRABOOKY, MACBOOKY a stolní počítače

Adaptér UE300 zajišťuje gigabitové síťové ethernetové připojení pro váš Ultrabook, MacBook nebo stolní počítač.

1 port USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0/1.1
1 ethernetový port RJ45 10/100/1000 MBit/s
Plug and Play
USB 3.0 je kompatibilní s USB 2.0 a 1.1
327
328
(1,50)
397
43
TP-LINK TL-SF1005D 5xTP 10/100Mbps 5port switch - AGEMcz
27539
TL-SF1005D
[X5002]
TP-LINK TL-SF1005D 5xTP 10/100Mbps 5port switch
Popis produktu:
Malý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half-duplex mode a automatické učení MAC adres. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

Hlavní vlastnosti:
- Desktop, plastové provedení
- Layer 2
- 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet
- 802.3x Flow control
- Autosensing 10/100 Mbps port
- 64 KB packet buffer memory
- MAC address table: 1k
- LED indikátory (Power + porty)

Porty:
- 5x 10Base-T/100Base port, konektor RJ-45, 10BASE-TX: 2-pair Category 3, 4 nebo 5 twisted-pair (UTP), 100BASE-TX ports: four-pair Category 5, 5e UTP

Propustnost:
- 1 Gbps switching fabric
- Frame Filtering and Forward Rate: 10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps
- Transmission method: Store and Forward

Napájení:
- Externí adapter 240V AC, 12 V DC, max odběr 0,35 A
224
225
(1,50)
272
info na tel.
TP-LINK TL-SF1048 48port 48xTP 10/100Mbps 48port switch rackmount + 1 uplink - AGEMcz
36251
TL-SF1048
[X5002]
TP-LINK TL-SF1048 48port 48xTP 10/100Mbps 48port switch rackmount + 1 uplink
19" Rackmount switch s 48 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half-duplex mode a automatické učení MAC adres.

Hlavní vlastnosti:
- 19" Rackmount, kovové provedení
- Layer 2
- 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet
- 802.3x Flow control
- Autosensing 10/100 Mbps port
- 2,5 MB packet buffer memory
- MAC address table: 8k
- LED indikátory (Power + porty)

Porty:
- 48x 10Base-T/100Base port, konektor RJ-45, 10BASE-TX: 2-pair Category 3, 4 nebo 5 twisted-pair (UTP), 100BASE-TX ports: four-pair Category 5, 5e UTP

Propustnost:
- Frame Filtering and Forward Rate: 10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps
- Transmission method: Store and Forward

Napájení:
- 110 - 240V AC
3 166
3 167
(1,50)
3 832
0
TP-LINK TL-SM311LS MiniGbic/SFP modul - single mod-rozšiřující modul pro switche - optika - AGEMcz
27776
TL-SM311LS
[X5002]
TP-LINK TL-SM311LS MiniGbic/SFP modul - single mod-rozšiřující modul pro switche - optika
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

Hlavní vlastnosti:
- MiniGBIC/SFP Modul
- 1x 1000Base-LX optický port s podporou full duplexního módu
- Délka trasy: 10 km
- Single-mode vlákno 9/125µm
- Vlnová délka: 1310 nm

Porty:
- 1x 1000Base-LX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

Podporované standardy:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z

Napájení:
Interní ze switche

Kompatibilní s:
TP-LINK switchi : TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
Budoucími Gigabitovými switchi

303
304
(1,50)
368
2
TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika - AGEMcz
27777
TL-SM311LM
[X5002]
TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

Hlavní vlastnosti:
- MiniGBIC/SFP Modul
- 1x 1000Base-SX optický port s podporou full duplexního módu
- Délka trasy: 550/275 m
- Multi-mode vlákno 50/62,5/125µm
- Vlnová délka: 850 nm

Porty:
- 1x 1000Base-SX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

Podporované standardy:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z

Napájení:
Interní ze switche

Kompatibilní s:
TP-LINK switchi : TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
Budoucími Gigabitovými switchi

303
304
(1,50)
368
3
TP-LINK TL-SF1024 24port 24xTP 10/100Mbps 24port switch rackmount - AGEMcz
30554
TL-SF1024
[X5002]
TP-LINK TL-SF1024 24port 24xTP 10/100Mbps 24port switch rackmount
Kvalitní 24 portový switch, který je velmi vhodný jak pro firemní propojení počítačů tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19" a rychlostí až 200 Mbps.

Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 200 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche.

Tabulka parametrů:
------------------
Konektory: 24x RJ45
Rychlost komunikace: 10/100Mbps (max 200Mbps)
Typ kabelu cat. 5
Vyrovnávací paměť: 1,25Mb
Paměť pro MAC: ano
Podporované specifikace IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX
Maximální délka kabelu 100 m
Režimy LED diod: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Management:: ne
Firewall: ne
Reset: Ano - magnetický
Shoda: FCC, CE
Napájení: 100-240V~ 50-60Hz
Provozní teplota: 0 C~40 C
Rozměry: 440 x 180 x 44 mm
1 496
1 497
(1,50)
1 811
0
TP-LINK TL-POE10R POE napájení - AGEMcz
31556
TL-POE10R
[X5002]
TP-LINK TL-POE10R POE napájení
Kvalitní PoE Splitter, který podporuje normu IEEE802.3af a umožňuje volbu výstupního napětí 5 V a 12 V. Splitter je vhodný pro napájení většiny AP, IP kamer i IP telefonů. Zařízení lze napájet až na vzdálenost 100 m.

Součástí dodávky je propojovací UTP kabel v délce 1m a propojovací kabel k PoE, který je kompatibilní s většinou zařízení (např. WA-2204A, TL-WR54xG, WL-5460AP, RouterBoard a další).

Specifikace:
Porty: 1x 10/100M RJ45 PoE port (POWER+DATA IN)
1x 10/100M RJ45 LAN port (LAN OUT)
1x power jack (DC OUT)
Standard: IEEE 802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX, 802.3af
Typ kabelu: 10BASE-T: UTP kabel kategorie 3, 4 a 5 (max. 100m)
EIA/TIA-568 100 STP (max. 100m)
100BASE-TX: UTP kabel kategorie 5 (max. 100m)
EIA/TIA-568 100 STP (max. 100m)
Základní funkce: 802.3af PSE Plug-and-Play
Výstupní napájení: 5V DC/2.3 A nebo 12V DC/1 A
Vstupní napájení: Napájení po ethernetu (48V dle 802.3af)
LED identifikace: Zelená LED pro Power
Shoda: FCC, CE
Provozní teplota: 0 - 40 °C
Rozměry: 81 x 52 x 24 mm

295
296
(1,50)
358
9
TP-LINK TL-SG1024 GBit switch 24port, 24x 10/100/1000Mbps, 24port , 19" rackmount steel case - AGEMcz
32780
TL-SG1024
[X5002]
TP-LINK TL-SG1024 GBit switch 24port, 24x 10/100/1000Mbps, 24port , 19" rackmount steel case
Popis produktu:

Profesionální switch, který je velmi vhodný jak pro firemní propojení počítačů tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19".

Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche.

Tabulka parametrů:
------------------
Konektory: 24x RJ45
Rychlost komunikace: 10/100/1000Mbps (max. 2000Mbps)
Typ kabelu cat. 5
Vyrovnávací paměť: 1,25Mb
Podporované specifikace IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX
Maximální délka kabelu 100 m
Režimy LED diod: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Management: ne
Firewall: ne
Reset: Ano - magnetický
Shoda: FCC, CE
Napájení: 100-240V~ 50-60Hz
Provozní teplota: 0 C~40 C
Rozměry: 440 x 180 x 44 mm

2 499
2 500
(1,50)
3 025
info na tel.
TP-LINK TL-SG1005D GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port - AGEMcz
32776
TL-SG1005D
[X5002]
TP-LINK TL-SG1005D GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port
Popis produktu:

TL-SG1005D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch je plastový, ve stolním provedení.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
Konektor 5x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Auto MDI/MDIX ano
Auto Negotiation ano
Flow Control ano
Počet MAC adres 1K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 28 x 165 x 108 mm

387
388
(1,50)
469
2
TP-LINK TL-SG1008D GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port - AGEMcz
32777
TL-SG1008D
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008D GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port
Popis produktu:

TL-SG1008D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch má plastový case a malé stolní provedení.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
Konektor 8x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Auto MDI/MDIX ano
Auto Negotiation ano
Flow Control ano
Počet MAC adres 4K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 28 x 200 x 140 mm


570
571
(1,50)
691
0
TP-LINK TL-SG1008 GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps, 8port , 19" rackmount steel case - AGEMcz
32778
TL-SG1008
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008 GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps, 8port , 19" rackmount steel case
Popis produktu:

TL-SG1008 je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch může být použit buď ve stolním nebo rack-mount provedení.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
Konektor 8x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Auto MDI/MDIX ano
Auto Negotiation ano
Flow Control ano
Počet MAC adres 8k
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 44 x 250 x 158 mm


1 041
1 042
(1,50)
1 261
1
TP-LINK TL-SG1016 GBit switch, 16port 16x 10/100/1000Mbps, 16port ,  19" rackmount steel case - AGEMcz
32779
TL-SG1016
[X5002]
TP-LINK TL-SG1016 GBit switch, 16port 16x 10/100/1000Mbps, 16port , 19" rackmount steel case
Popis produktu:

Profesionální 16 portový Gigabitový switch, který je vhodný jak pro firemní propojení počítačů, tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19".

Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche.

Tabulka parametrů:
------------------
LAN port: 16x RJ45 10/100/1000 mbps MDI/MDI/X
Napájení: 230 V, 50 Hz
Protokoly: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
Provozní teplota: 0 až 40 °C
Rozměry: 440 x 180 x 44 mm
Shoda: FCC, CE
Spotřeba: max. 0,6 A
LED indikace: zapnutí, link/akt
Základní funkce: automatické učení MAC adres, IEEE802.3x flow control

1 850
1 851
(1,50)
2 240
0
TP-LINK TL-SF1016DS 16port 16xTP 10/100Mbps 16port switch, kovový - AGEMcz
40229
TL-SF1016DS
[X5002]
TP-LINK TL-SF1016DS 16port 16xTP 10/100Mbps 16port switch, kovový
TL-SF1016DS Fast Ethernet Switch nabízí vysoký výkon, nízké-náklady, shadné použití a bezproblémový upgrade staré sítě na 1000Mbps. Všech 16 portů podporuje auto MDI / MDI-X, není třeba se starat o typ kabelu, jednoduše stačí připojit. Navíc, s inovativní Energy-Efficient technologii, TL-SF1016DS ušetři až 25% spotřeby elektrické energie a 80% obalového materiálu lze recyklovat, což je ekologické řešení pro podnikové sítě.

- Inovativní Energy-Efficient technologie šetří energii až o 25%
- Podporuje IEEE 802.3x pro Full Duplex režim a backpressure pro Half Duplex režim
- Neblokující přepínací architektura, která přeposílá a filtruje pakety při plné rychlosti drátu-pro maximální propustnost
- 3,2 Gbps přepínací kapacita
- Store and forward přepínací režim
- Auto-MDI/MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů
- Podporuje MAC adresu auto-učení a auto-stárnutí
- Auto-negotiation porty poskytují inteligentní integrace mezi 10 Mb / s, 100 Mb / hardware.
- Desktop a Rack-mount design
- Plug and Play design zjednodušuje instalaci

Parametry
Management Ne
Optické moduly Ne
Počty portů 16
Provedení Do racku
Rychlosti 100 Mb/s

Specifikace
Hardwarové funkce

Porty: 16 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 porty (Auto MDI / MDIX)

Síťová média
- 10Base-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximální 100 m)
EIA/TIA-568 100U STP (max. 100m)
- 100Base-Tx: UTP kategorie 5, 5e kabel (maximální 100 m)
EIA/TIA-568 100U STP (max. 100m)

Backbound šířka pásma: 3.2Gbps
Napájení: 100-240VAC, 50/60Hz
LED indikátory: Power, Link / Act, 100Mbps
Rozměry (š × H × V): 294 × 180 × 44 mm


Funkce softwaru

Standardy a protokoly: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA / CD, TCP / IP
Způsob přenosu: Store-and-Forward
MAC: 8k
Rychlost předávání
- 10BASE-T: 14880pps/port
- 100BASE-TX: 148800pps/port

Základní funkce
- Wire-speed Výkon
- MAC adresa Auto-Learning a Auto-stárnutí
- IEEE802.3x řízení toku pro Full-Duplex Mode a backpressure pro half-duplex režimu

843
844
(1,50)
1 021
0
TP-LINK TL-SF1024D 24port 24xTP 10/100Mbps 24port switch rackmount - AGEMcz
40230
TL-SF1024D
[X5002]
TP-LINK TL-SF1024D 24port 24xTP 10/100Mbps 24port switch rackmount
Stolní kovový 24 portový switch nebo do 13" racku
24 x 10/100M RJ45 porty
podpora MAC address self-learning a auto MDI/MDIX

Parametry
Management Ne
Optické moduly Ne
Počty portů 24
Provedení Desktop
Rychlosti 100 Mb/s
1 091
1 092
(1,50)
1 321
0
TP-LINK TL-SG1016D GBit switch, 16port 16x 10/100/1000 Mbs, 16port, desktop, snížená spotřeba ECO - AGEMcz
36242
TL-SG1016D
[X5002]
TP-LINK TL-SG1016D GBit switch, 16port 16x 10/100/1000 Mbs, 16port, desktop, snížená spotřeba ECO
Popis produktu:

Profesionální 16 portový Gigabitový switch, který je vhodný jak pro firemní propojení počítačů.

Stolní swich 16 x 10/100/1000 Mbit/ses se sníženou spotřebou.
Tento switch umí vypnout napájení portů, které nejsou využívány a umi přizpůsobit spotřebu energie délce připojeného kabelu.
Podporované protokoly: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
Rozměry: 294*180*44 mm

1 601
1 602
(1,50)
1 938
24
TP-LINK TL-SG1024D GBit switch 24port , 24x 10/100/1000 Mbs, 24port  desktop, snížená spotřeba ECO - AGEMcz
36250
TL-SG1024D
[X5002]
TP-LINK TL-SG1024D GBit switch 24port , 24x 10/100/1000 Mbs, 24port desktop, snížená spotřeba ECO
Stolní swich 24x 10/100/1000 Mbit/ses se sníženou spotřebou.
Tento switch umí vypnout napájení portů, které nejsou využívány a umi přizpůsobit spotřebu energie délce připojeného kabelu.
Podporované protokoly: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
Rozměry: 294*180*44 mm
2 032
2 033
(1,50)
2 460
17
TP-LINK TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul - AGEMcz
36256
TL-SM321A
[X5002]
TP-LINK TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu
Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321B viz související produkty.

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Provozní teplota: 0 - 70 °C
Přenosová rychlost: 1,25 Gbps - 1000Base-BX
Hmotnost: 0,12 kg
Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm
Max. délka spoje: 10 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: LC
384
385
(1,50)
466
3
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul - AGEMcz
36259
TL-SM321B
[X5002]
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu
Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A viz související produkty.

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Provozní teplota: 0 - 70 °C
Přenosová rychlost: 1,25 Gbps - 1000Base-BX
Hmotnost: 0,12 kg
Vlnová délka: TX: 1310nm / RX: 1550nm
Max. délka spoje: 10 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: LC
257
258
(1,50)
312
3
TP-LINK TL-SL5428E 24port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Managed Switch - AGEMcz
37501
TL-SL5428E (T2500-28TC)
[X5002]
TP-LINK TL-SL5428E 24port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Managed Switch
Popis produktu:
ACL, 802.1X Authentication, Port Security, IP Filtering, Storm control, DHCP Snooping, IP Source Guard and DoS Defend provide you robust security strategy
•Single-IP-Management supports virtual stack of 32 units
•L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
•SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet Log-in bring abundant management policies

WHAT THIS PRODUCT DOES
Designed for workgroups and departments, TL-SL5428E from TP-LINK provides full set of layer 2 management features. It delivers maximum throughput where you need it — to high-performance workgroups at the edge of the network, or as a backbone for Fast Ethernet switches and high-speed servers in demanding small networks. Moreover, TL-SL5428E switch also comes equipped with 2 combo SFP slots, giving you greater network flexibility.

This TP-LINK L2 managed switch has robust security and management features. An advanced Access Control List(ACL,L2 to L4) and the TP-LINK strong safeguard provide security coverage from core to edge and protect against broadcast storm, ARP and Denial-of-Service(DoS) attacks, etc. Quality of Service (QoS, L2 to L4) provides enhanced traffic management capabilities to move your data smoother and faster. Anymore, the easy-to-use web management interfaces, along with CLI, SNMP and RMON, mean faster setup and configuration with less downtime. For workgroup and departments requiring cost-sensitive Layer 2 Switch, and additional Gigabit capability, TP-LINK L2 fully managed Switch TL-SL5428E can provide you the ideal access-edge solution.

Non-Blocking Switching
The TP-LINK fully managed L2 switch TL-SL5428E provides non-blocking switching solution for a 10/100 fast Ethernet connection. As to the switching capacity, TL-SL5428E has a non-blocking aggregated bandwidth of 12.8Gbps. It provides 24 10/100Mbps ports and 4 gigabit 10/100/1000BASE-T ports. In these gigabit copper ports, two of these ports are combo gigabit ports, which will be disabled if the corresponding 1000BASE-X SFP slots are used. It can give you greater network flexibility.

Virtual Stackable
IP Clustering allows up to 32 TL-SL5428E switches to be managed by a single IP, regardless of geographical locations. With all units identified by a single IP address, the stack could be configured, monitored, maintained as a single object.

Traffic running across units in this virtual stack utilizes full-duplex interfaces and network wires, eliminating costly and cumbersome cables, minimizing the impact of any single point of failure.

Comprehensive Security Strategy
Access Control Lists (ACL, L2 to L4) restrict access to sensitive network resources by denying packets based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports and even VLAN ID. This is done by hardware, so switching performance would not be compromised.

Moreover, the TL-SL5428E switch supports 802.1X authentication, which is used in conjunction with a RADIUS server to require some authentication information before access to the network is allowed. And more, it supports Guest VLAN to enable the non-802.1X clients to access the specific network resource. In addition,IP-MAC-Port-VID Binding, Port Security, Storm control, DHCP Snooping and IP Source Guard support can protect against broadcast storms, ARP and Denial-of-Service(DoS) attacks, etc. Regarding to the DoS defending, TL-SL5428E provides you some typical DoS attacks to select. You can protect these attacks more easily ever than before. TL-SL5428E will provide you robust security to the network.

Enterprise Level Manageability and Resiliency
TL-SL5428E supports various user-friendly standard management features,such as intuitive web-based Graphical User Interface(GUI)or industry-standard Command Line Interface(CLI), either administration traffic can be protected through SSL or SSH encryptions. SNMP (v1/2/3) and RMON support enables the sw
6 159
6 160
(1,50)
7 454
2
TP-LINK TL-SF1008D 8xTP 10/100Mbps 8port switch - AGEMcz
28510
TL-SF1008D
[X5002]
TP-LINK TL-SF1008D 8xTP 10/100Mbps 8port switch
Malý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half-duplex mode a automatické učení MAC adres. Switch je zajímavý svou příznivou cenou.

Hlavní vlastnosti:
- Desktop, plastové provedení
- Layer 2
- 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet
- 802.3x Flow control
- Autosensing 10/100 Mbps port
- 64 KB packet buffer memory
- MAC address table: 1k
- LED indikátory (Power + porty)

Porty:
- 8x 10Base-T/100Base port, konektor RJ-45, 10BASE-TX: 2-pair Category 3, 4 nebo 5 twisted-pair (UTP), 100BASE-TX ports: four-pair Category 5, 5e UTP

Propustnost:
- 1 Gbps switching fabric
- Frame Filtering and Forward Rate: 10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps
- Transmission method: Store and Forward

Napájení:
- Externí adapter 240V AC, 12 V DC, max odběr 0,35 A
279
280
(1,50)
339
50+
TP-LINK TL-SF1016 16port 16xTP 10/100Mbps 16port switch rackmount  - AGEMcz
28512
TL-SF1016
[X5002]
TP-LINK TL-SF1016 16port 16xTP 10/100Mbps 16port switch rackmount
19" Rackmount switch s 16 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half-duplex mode a automatické učení MAC adres.

Hlavní vlastnosti:
- 19" Rackmount, kovové provedení
- Layer 2
- 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet
- 802.3x Flow control
- Autosensing 10/100 Mbps port
- 1,25 MB packet buffer memory
- MAC address table: 8k
- LED indikátory (Power + porty)

Porty:
- 16x 10Base-T/100Base port, konektor RJ-45, 10BASE-TX: 2-pair Category 3, 4 nebo 5 twisted-pair (UTP), 100BASE-TX ports: four-pair Category 5, 5e UTP

Propustnost:
- Frame Filtering and Forward Rate: 10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps
- Transmission method: Store and Forward

Napájení:
- 110 - 240V AC
927
928
(1,50)
1 123
0