+420 281 028 666


zapamatovat heslo
68912 V nabídce

TP-LINK TL-SL1218MP 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch

klikni na odkaz na web výrobku

TP-LINK TL-SL1218MP 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch

TP-LINK TL-SL1218MP 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
  Hlídací pes
5 058 Kč
s DPH 6 120
Vytvořit pdf:
Vaše cena bez DPH a bez popl.: 5 057 
DPH: 21%
Poplatek za elektroodpad (SNC): 1,50 
Poplatek z autorského zákona (AZ): 0 
Vaše cena bez DPH včetně popl.: 5 058 
Vaše cena s DPH včetně popl.: 6 120 
Doporučená cena bez DPH: 5 058 
Doporučená cena s DPH: 6 120 
Výrobce: TP-LINK
Part no.: [X5002] TL-SL1218MP 
Záruka: 60 měsíc(ů)
EAN: 6935364099824 
Skladem: (kusů / datum) 1 
16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
TL-SL1218MP

16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 194 W pro všechny PoE porty
Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace


HARDWARE FEATURES



Interface
16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF

Fan Quantity
2 Fans

Power Supply
100-240V AC, 50/60 Hz

Backup Bandwidth
7.2 Gbps

PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W

Mac Address Table
8K

Dimensions ( W x D x H )
17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)

Max Power Consumption
18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)

Max Heat Dissipation
63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)


SOFTWARE FEATURES



Advanced Features
Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control

Transmission Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings