+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Detailní třídení



Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
UBIQUITI UniFi UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2.0m - AGEMcz
70032
UOC-2
[X5002]
UBIQUITI UniFi UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2.0m
Ubiquiti Networks UOC-2 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 2m a LC-LC duplexními konektory.
156
156
(0,00)
189
0
UBIQUITI TOUGHCable TC-PRO FTP venkovní Cat5e, 305m - AGEMcz
53523
TC-PRO
[X5002]
UBIQUITI TOUGHCable TC-PRO FTP venkovní Cat5e, 305m
PŘEHLED
TOUGHCablePRO je speciálně designovaný stíněný FTP kabel kategorie 5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminující rizika poškození venkovních instalovaných aktivních prvků atmosférickým přepětím.

SPECIFIKACE
• Provedení: venkovní
• Typ stínění: FTP
• Typ pláště: PVC
• Kategorie: Cat5e
• Průřez: 24AWG
• Průměr: 6mm
• Barva: černá
• Provedení kabelu: drát
• Balení / návin: 1000ft./305m
3 113
3 113
(0,00)
3 767
0
UBIQUITI UniFi UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5m - AGEMcz
70031
UOC-0.5
[X5002]
UBIQUITI UniFi UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5m
Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory.
115
115
(0,00)
139
0
UBIQUITI UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, bílý - AGEMcz
71925
UC-DAC-SFP+
[X5002]
UBIQUITI UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, bílý
UC-DAC-SFP+ je pasivní propojovací DAC kabel 0,5m dlouhý a slouží k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení s maximální propustností 10Gbps. Kabel je vyroben v bílé barvě s průměrem puhých 4,2mm a vodiče uvnitř kabelu jsou typu AWG30.
374
374
(0,00)
453
0
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m - AGEMcz
67542
UDC-2
[X5002]
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

Technické parametry


Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 2
Provozní teplota [°C]: 0 až 70

Optika

Formát: SFP, SFP+
Přenosová rychlost: 1 Gbps, 10 Gbps
Typ přenosu: Metalický

Software

DDMI - diagnostika: Ano
531
531
(0,00)
643
0
KABEL PATCH FTP kat. 6, 500m , drát SOLARIX stíněný PE VENKOVNÍ - AGEMcz
65312
SXKD-6-FTP-PE
[X5002]
KABEL PATCH FTP kat. 6, 500m , drát SOLARIX stíněný PE VENKOVNÍ
Symbol výrobce SXKD-6-FTP-PE
Název produktu Solarix venkovní instalační kabel CAT6 FTP drát PE 500m/špulka
Výrobce Solarix
Třída produktu Instalační síťový kabel



Typ kabelu SSTP - Screened Shielded Twisted Pair
Kategorie 6
Typ ochrany PE - polyethylen
Délka 500 m
Barva Černá
Druh balení cívka 500m
7 085
7 085
(0,00)
8 573
1
KABEL PATCH UTP kat. 6, 305m drát SOLARIX fialový - AGEMcz
65320
SXKD-6-UTP-LSOH
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 6, 305m drát SOLARIX fialový
Symbol výrobce SXKD-6-UTP-LSOH-305
Název produktu Solarix Instalační kabel CAT6 UTP LSOH drát 305m/box
Výrobce Solarix
Třída produktu Instalační síťový kabel



Typ kabelu UTP - nestíněný kroucený čtyřpár
Kategorie 6


Vnitřní průměr vodiče 0,58 mm
Typ ochrany LSZH - Low Smoke Zero Halogen
Doplňující informace AWG 23 solid
Délka 305 m
Barva fialová
Hrubá hmotnost 19 kg
Druh balení cívka 305m

SXKD-6-UTP-LSOH je vysoce kvalitní kabel určený pro horizontální rozvody strukturované kabeláže, který bez problémů splňuje a rovněž převyšuje požadavky specifikované v mezinárodních standardech ANSI/TIA/EIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 včetně všech nejn
3 712
3 712
(0,00)
4 492
4
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 305m drát SOLARIX šedý - AGEMcz
64441
SXKD-5E-UTP-PVC
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 305m drát SOLARIX šedý
Typ kabelu UTP - nestíněný kroucený čtyřpár
Kategorie 5e
Vnitřní průměr vodiče 0,51 mm
Typ ochrany PVC - polyvinyl chloride
Doplňující informace •AWG 24 solid
•Propagation delay: 535 ns/100m
•Delay skew: 20 ns/100m

Délka 305 m
Barva Šedá
Hrubá hmotnost 11 kg
Druh balení krabice 305m
2 412
2 412
(0,00)
2 919
5
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 305m drát SOLARIX stíněný šedý - AGEMcz
64336
SXKD-5E-FTP-PVC
[X5002]
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 305m drát SOLARIX stíněný šedý
Typ kabelu FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení
Kategorie 5e
Vnitřní průměr vodiče 0,51 mm
Typ ochrany PE - polyethylen
Doplňující informace •AWG 24 solid
•metráž je značena 0-305m
•Nejvyšší podporovaný protokol: 1000BaseT
•Stínění: fólie kolem všech 4 párů
•Šířka pásma: 100 MHz
•Propagation delay: 535 ns/100m
•Delay skew: 20 ns/100m

Délka 305 m
Barva Šedá
Hrubá hmotnost 12 kg
Druh balení krabice 305m
3 249
3 249
(0,00)
3 931
6
KABEL PATCH UTP kat. 6, 100m drát SOLARIX fialový - AGEMcz
76563
SXKD-6-UTP-LSOH
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 6, 100m drát SOLARIX fialový
Symbol výrobce SXKD-6-UTP-LSOH-305
Název produktu Solarix Instalační kabel CAT6 UTP LSOH drát 305m/box
Výrobce Solarix
Třída produktu Instalační síťový kabel



Typ kabelu UTP - nestíněný kroucený čtyřpár
Kategorie 6


Vnitřní průměr vodiče 0,58 mm
Typ ochrany LSZH - Low Smoke Zero Halogen
Doplňující informace AWG 23 solid
Délka 305 m
Barva fialová
Hrubá hmotnost 19 kg
Druh balení cívka 305m

SXKD-6-UTP-LSOH je vysoce kvalitní kabel určený pro horizontální rozvody strukturované kabeláže, který bez problémů splňuje a rovněž převyšuje požadavky specifikované v mezinárodních standardech ANSI/TIA/EIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 včetně všech nejn
1 429
1 429
(0,00)
1 729
2
KABEL PATCH UTP kat. 5E, 305m drát SOLARIX fialový lsoh - AGEMcz
69463
SXKD-5E-UTP-LSOH
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5E, 305m drát SOLARIX fialový lsoh
S
2 587
2 587
(0,00)
3 130
3
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 305m drát BELDEN 1583ENH šedý (grey) LSOH +metráž - AGEMcz
33239
1583ENH.00U305
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 305m drát BELDEN 1583ENH šedý (grey) LSOH +metráž
Number of Pairs 4.0
Total Number of Conductors 8
AWG 24
Stranding Solid
Conductor Material BC - Bare Copper
Insulation Material PO - Polyolefin
Outer Shield Material Unshielded
Outer Jacket Material LSNH - Low Smoke Non-Halogen
Overall Nominal Diameter 4.953 mm
Operating Temperature Range -20°C To +80°C
Bulk Cable Weight 35.717 Kg/Km
Max. Recommended Pulling Tension 182.376 N
Min. Bend Radius (Install) 5.715 cm
Nom. Mutual Capacitance @ 1 KHz 49.215 pF/m
Maximum Capacitance Unbalance (pF/100 m) 330 pF/100 m
Maximum Delay (ns/100 m) 510 @ 100MHz ns/100 m
Maximum Delay Skew (ns/100m) 45 ns/100 m
Maximum Conductor DC Resistance @ 20 Deg. C 9.38 Ohm/100 m
2 535
2 535
(0,00)
3 067
1
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 305m drát BELDEN 1583E šedý (grey) PVC +metráž - AGEMcz
33238
1583E.00U305
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 305m drát BELDEN 1583E šedý (grey) PVC +metráž
Number of Pairs 4.0
Total Number of Conductors 8
AWG 24
Stranding Solid
Conductor Material BC - Bare Copper
Insulation Material PO - Polyolefin
Outer Shield Material Unshielded
Outer Jacket Material PVC - Polyvinyl Chloride
Overall Nominal Diameter 4.953 mm
Operating Temperature Range -20°C To +75°C
Bulk Cable Weight 43.158 Kg/Km
Max. Recommended Pulling Tension 155.687 N
Min. Bend Radius (Install) 1.27 cm
Nom. Mutual Capacitance @ 1 KHz 49.215 pF/m
Maximum Capacitance Unbalance (pF/100 m) 330 pF/100 m
Maximum Delay (ns/100 m) 538 @ 100MHz ns/100 m
Maximum Delay Skew (ns/100m) 45 ns/100 m
Maximum Conductor DC Resistance @ 20 Deg. C 9.38 Ohm/100 m
2 405
2 405
(0,00)
2 910
1
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 305m , drát SOLARIX PE VENKOVNÍ - AGEMcz
72158
SXKD-5E-UTP-PE
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 305m , drát SOLARIX PE VENKOVNÍ
Solarix instalační kabel
Tento instalační kabel je venkovní gelový nestíněný kabel CAT5E s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a bezproblémový chod počítačové sítě.

Určeny pro horizontální rozvody
Instalační kabely Solarix – kategorie 5E jsou určeny pro horizontální rozvody a jsou nabízeny ve stíněné i nestíněné verzi s různým typem pláště - tj. PVC, LSOH nebo UV stabilní PE. Tyto kabely bez problémů splňují požadavky definované v mezinárodních standardech pro kategorii 5E a třídu vedení Class D, včetně všech nejnovějších dodatků.

Vysoce odolné provedení
Stejně jako ostatní kabely Solarix, je i kabel značen metráží po 1 m v rozsahu od 0 do 305 m. Kabel je dodáván ve vysoce odolném třívrstvém leštěném kartónovém boxu (vždy barevně odlišeném podle typu kabelu), na kterém jsou uvedeny všechny nezbytné produktové informace, včetně čárových kódů. Při instalaci do země se doporučuje vždy použít HDPE chráničku.

Klíčové vlastnosti
Venkovní gelový nestíněný kabel CAT5E s polyethylenovým pláštěm, 305 metrů, vynikající výkonové parametry, podpora přenosové rychlosti 1 Gbps, vysoká mechanická odolnost kartonového boxu - díky barevnému odlišení jednoduchá orientace mezi kabely.
2 990
2 990
(0,00)
3 618
0
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 2.0m s ochranou modrý GEMBIRD - AGEMcz
26822
PP12-2M/B
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 2.0m s ochranou modrý GEMBIRD
PP12-2M/B Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 meters
Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 2 meters
Blue color
Detaily balení

Q'ty in crtn, pcs: 100
Crtn volume, CUM: 0.024
Crtn weight, kgs: 10
Country of origin: CN
Barcode: 8716309038324
Customs code: 8544429000
Trade Mark: No-name
18
18
(0,00)
22
0
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 50.0m s ochranou šedý GEMBIRD - AGEMcz
39491
PP12-50M
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 50.0m s ochranou šedý GEMBIRD
PP12-50M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 50 meters




Vlastnosti

Patch cord of 5E category



Specifikace

Moulded strain relief
50u" gold plated contacts
8P8C plugs
50 meters






Detaily balení

Množství v kartonu, kusy: 20
Velikost kartonu, CUM: 0.0624
Váha kartonu, kg: 20.4
Carton size LxWxH: 390x400x400 mm
Země původu: CN
Čárkový kód (EAN): 8716309043533
Customs code: 8544429090
Trade Mark: No-name



Certifikát

CE Certificate (pdf file)
273
273
(0,00)
330
19
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 2.0m s ochranou růžový GEMBIRD - AGEMcz
49673
PP12-2M/RO
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 2.0m s ochranou růžový GEMBIRD
PP12-2M/RO Pink Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 m
Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 2 meters


Detaily balení
Množství v kartonu, kusy 100
Velikost kartonu, CUM 0.0252
Váha kartonu, kg 5.2
Individual package size LxWxH: 190x165x60 mm
Carton size LxWxH: 300x400x210 mm
Země původu CN
Čárkový kód (EAN) 8716309077873
Customs code 8544429090


18
18
(0,00)
22
0
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou šedý GEMBIRD - AGEMcz
31896
PP12-0.25M
[X5002]
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou šedý GEMBIRD
PP12-0.25M
PP12-0.25M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.25 meter

Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 0.25 meter

Detaily balení

Q'ty in crtn, pcs: 300
Crtn volume, CUM: 0.030958125
Crtn weight, kgs: 5.4
Country of origin: CN
Barcode: 8716309056182
Customs code: 8544429090
Trade Mark: No-name


Certifikát
CE Certificate (pdf file)


Obrázky
(641 Kb)

9
9
(0,00)
11
10
KABEL PATCH FTP kat. 6, 0.25m šedý s ochranou stíněný GEMBIRD - AGEMcz
31897
PP6-0.25M
[X5002]
KABEL PATCH FTP kat. 6, 0.25m šedý s ochranou stíněný GEMBIRD
PP6-0.25M
PP6-0.25M Patch cord CAT6, molded strain relief, 50u" plugs, 0.25m

CAT6 AWG24 stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 0.25m

Detaily balení

Q'ty in crtn, pcs: 500
Crtn volume, CUM: 0.04
Crtn weight, kgs: 10.6
Country of origin: CN
Barcode: 8716309056199
Customs code: 8544429090
Trade Mark: No-name

Certifikát
CE Certificate (pdf file)




12
12
(0,00)
15
0
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 1.0m žlutý stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD - AGEMcz
26163
PP22-1M/Y
[X5002]
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 1.0m žlutý stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD
PP22-1M/Y Yellow FTP Patch cord molded strain relief 50u" plugs, 1 meter
Features

Foil shielded twisted pair patch cord

Specifications

Moulded strain relief
50u" gold plated contacts
8P8C plugs
1 meter

Packing Details

Q'ty in crtn, pcs: 250
Crtn volume, CUM: 0.04806
Crtn weight, kgs: 10
Country of origin: CN
Barcode: 8716309051989
Customs code: 8544429000

20
20
(0,00)
24
0
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 2.0m černý stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD - AGEMcz
26165
PP22-2M/BK
[X5002]
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 2.0m černý stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD
PP22-2M/BK Black FTP Patch cord molded strain relief 50u" plugs, 2 meters
Features

Foil shielded twisted pair patch cord

Specifications

Moulded strain relief
50u" gold plated contacts
8P8C plugs
0.5 meters

Packing Details

Q'ty in crtn, pcs: 80
Crtn volume, CUM: 0.021402
Crtn weight, kgs: 5
Country of origin: CN
Barcode: 8716309052054
Customs code: 8544429000

27
27
(0,00)
33
19
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 2.0m zelený stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD - AGEMcz
26166
PP22-2M/G
[X5002]
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 2.0m zelený stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD
PP22-2M/G Green FTP Patch cord molded strain relief 50u" plugs, 2 meters
Features

Foil shielded twisted pair patch cord

Specifications

Moulded strain relief
50u" gold plated contacts
8P8C plugs
0.5 meters

Packing Details

Q'ty in crtn, pcs: 80
Crtn volume, CUM: 0.02013375
Crtn weight, kgs: 5
Country of origin: CN
Barcode: 8716309052078
Customs code: 8544429000

27
27
(0,00)
33
0
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 0.5m žlutý stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD - AGEMcz
26158
PP22-0.5M/Y
[X5002]
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 0.5m žlutý stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD
PP22-0.5M/Y Yellow FTP Patch cord molded strain relief 50u" plugs, 0.5 meter
Features

Foil shielded twisted pair patch cord

Specifications

Moulded strain relief
50u" gold plated contacts
8P8C plugs
0.5 meters

Packing Details

Q'ty in crtn, pcs: 350
Crtn volume, CUM: 0.0385
Crtn weight, kgs: 9
Country of origin: CN
Barcode: 8716309051941
Customs code: 8544429000
14
14
(0,00)
17
14
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 1.0m červený stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD - AGEMcz
26162
PP22-1M/R
[X5002]
KABEL PATCH FTP kat. 5e, 1.0m červený stíněný s ochranou a opletením GEMBIRD
PP22-1M/R Red FTP Patch cord molded strain relief 50u" plugs, 1 meter
Features

Foil shielded twisted pair patch cord

Specifications

Moulded strain relief
50u" gold plated contacts
8P8C plugs
1 meter

Packing Details

Q'ty in crtn, pcs: 250
Crtn volume, CUM: 0.041346625
Crtn weight, kgs: 10
Country of origin: CN
Barcode: 8716309051996
Customs code: 8544429000
20
20
(0,00)
24
0